Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Limak Enerji Müşterileri Yüzde 10 Daha Az Ödeyecek
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Limak Enerji Müşterileri Yüzde 10 Daha Az Ödeyecek

Limak Enerji Müşterileri Yüzde 10 Daha Az Ödeyecek
Elektrik faturalarını fastPay aracılığıyla gerçekleştiren Limak Enerji elektrik aboneleri 1 Ocak itibarı ile yüzde 10 indirim kazanacak.
10.01.2019 / 08:57

Enerjimagazin-Denizbank Dijital Ödeme Sistemleri Satış Grup Müdürü Lütfi Akbulut ise iş birliği ile ilgili olarak şunları belirtti: “Limak Enerji ile Türkiye’de heyecan uyandıran bir kampanya başlattık. Enerji sektöründe ilk olarak Limak Enerji müşterilerine sunduğumuz fastPay uygulaması ile kredi kartına komisyonsuz ve indirimli ödeme seçeneği, ciddi kullanım oranlarına ulaştı. Müşterilerimizden gelen ciddi talepler sonucu uygulamanın indirim oranını 2019 yılı boyunca %10’a yükselttik. Uygulamanın Limak Enerji’nin hizmet verdiği tüm müşterilere hayırlı olmasını diliyorum.”


“1 Ocak itibarı ile indirim oranı %10’a çıkacak”


Limak Enerji müşterileri, fastPay hesabından ya da diledikleri herhangi bir kredi kartıyla bu sistem üzerinden ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Elektrik fatura tutarının ödemesini fastPay aracılığıyla gerçekleştiren elektrik aboneleri yüzde 10 indirim kazanırken; söz konusu indirim tutarı, kullanıcının fastPay bakiyesine yükleniyor. Müşteriler indirimlerini fastPay hesabında biriktirerek, nakit olarak ATM’den çekebilecekleri gibi farklı faturalarını ödeme imkanına da kavuşuyor. Ayrıca müşteriler, uygulama içindeki diğer anlaşmalı kurum ödemelerini de biriken tutarlar ile gerçekleştirebiliyorlar. Otomatik ödeme talimatı olan müşteriler de, son ödeme tarihine en geç bir gün kala ödemelerini fastPay üzerinden gerçekleştirirlerse, indirimden faydalanabiliyorlar. Fatura başına maksimum iade tutarı ise 10 TL olarak belirlendi.


“Kişiye özel karekod”


Limak Enerji müşterileri faturalarındaki QR kodu okutup fastPay uygulamasını yükleyebiliyorlar. Kişiye özel olarak tasarlanan karekod ile abone bilgileri ve fatura tutarı uygulamanın içerisinde otomatik olarak görüntüleniyor.


“Limak Enerji, geleneksel ödeme kanallarında da öncü”


2016 yılında müşterilerine yönelik Esnek Fatura uygulamasını sunan Limak Enerji, müşterilerinin ödeme tarihlerini kendilerinin belirlemesine olanak sunuyor. 2016 yılında gerçekleştirilen Yetkili İşlem Merkezi (YİM) hamlesi ile beraber müşteri işlem merkezi noktalarını 2 katına çıkaran şirketin, 100’e yakın işlem merkezi bulunuyor.


Bu haber toplam 2047 defa okundu


YAZARLAR