Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - VEDAŞ Okulları Güzelleştiriyor
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VEDAŞ Okulları Güzelleştiriyor

VEDAŞ Okulları Güzelleştiriyor
VEDAŞ, Van İli Başkale İlçesi Erek Köyü İlkokulu’nu ziyaret ederek okulun fiziki şartlarını güzelleştirdi.
28.12.2018 / 18:34

Enerjimagazin-Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) köy ve mezra okullarında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.


Sosyal Sorumluluk Projeleri’nde köy ve mezra okullarında eğitim gören öğrencilere ayrı bir önem veren VEDAŞ, Van İli Başkale İlçesi Erek Köyü İlkokulu’nu ziyaret ederek okulun fiziki şartlarını güzelleştirdi.


Arıza Bakım ve Onarım ekiplerinin gönüllü çalışmasıyla, okulun boya ve bazı tadilat işlerini yaptıklarını ifade eden VEDAŞ Van İl Müdürü Beytullah ÖZBAYRAM; “Aydınlık geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yüzünde tebessüm olabilmek VEDAŞ ailesi olarak bizlere büyük moral oluyor. Bizleri okullarında misafir eden öğretmenlerimize ve her biri gelecek için ayrı bir umut olan kıymetli öğrencilerimize teşekkür ederim.” dedi.


Kurumların, merkeze uzak köylerde sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmesinin örnek bir davranış olduğunu ifade eden Okul Müdürü Yasemin SAYDAM; “Köyümüze kadar gelerek okulumuzun güzelleşmesine katkı sağlayan VEDAŞ ekibine teşekkür ederim.” dedi.


Bu haber toplam 1796 defa okundu


YAZARLAR