Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - KCETAŞ Tüketici Bilgilendirme Toplantılarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KCETAŞ Tüketici Bilgilendirme Toplantılarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor

KCETAŞ Tüketici Bilgilendirme Toplantılarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor
KCETAŞ, Bünyan Kaymakamı, Belediye Başkanı ve muhtarlarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.
01.12.2018 / 10:59

Enerjimagazin-Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. tüketici bilgilendirme toplantılarına tüm hızıyla devam ediyor. KCETAŞ ‘tan yapılan açıklamada yetkililerinin Bünyan Kaymakamı, Belediye Başkanı ve muhtarlarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunulduğu bildirildi. Programlara KCETAŞ’tan Dağıtım Varlıkları ve Şebeke İşletme Direktörü Şevki Özkan, Şebeke İşletme Müdürü Mustafa Öztekin, Bilgi Teknolojileri Müdürü Engin Özkan, Elektrik Piyasası ve Saha Operasyonları Müdürü Turgay Güneş, Yatırım ve Tesis Müdürü Şevket Taş, İlçeler Koordinasyon Şefi Namık Kemal Garip ve Bünyan İşletme Şefi Gökhan Öztürk katıldı. Ayrıca programlara TEDAŞ Kayseri Bölge Müdürü Deniz Koca da eşlik etti.


Yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi;


İlk olarak İlçe Kaymakamı Sn. Ömer Şahin ziyaret edilerek şirket ve çalışmalar hakkında bilgi verildi.Devamında ise Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu makamında ziyaret edilip ilçedeki çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Görüşme sonrasında Başkan Gülcüoğlu gelen heyete “Hayat Boyu Öğrenme” projesi kapsamında dezavantajlıların yapmış olduğu değerli Bünyan Halılarını göstererek yapım sürecini anlattı. Daha sonra KAYMEK Kadın ve Gençlik Merkezinde Bünyan İlçesi Mahalle Muhtarları ile bir araya gelinerek sunulan hizmetler ve memnuniyetleri üzerine bir sohbet gerçekleştirildi. Programlar sonrası KCETAŞ Teknik heyeti ilçe de yapılan yatırımları yerinde incelendi.


KCETAŞ Dağıtım Varlıkları ve Şebeke İşletme Direktörü Şevki Özkan yaptığı açıklamada ise; “İlçelerimizde kar yağışları öncesi kesintisiz enerji için bakım onarım çalışmalarına ve yatırımlarımıza devam ediyoruz” dedi. Özkan sözlerinin devamında tüm bu çalışmaların yanında bilgilendirme toplantılarına da hız kesmeden devam edeceklerini ve tüketicilerin her türlü talep, şikayet ve öneriler için 444 7 186´yı arayabileceklerini söyledi.


Bu haber toplam 1232 defa okundu


YAZARLAR