Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ENVER'in Yeni Yönetimi Belli Oldu
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ENVER'in Yeni Yönetimi Belli Oldu

ENVER'in Yeni Yönetimi Belli Oldu
Enerji Verimliliği Derneği’nin (ENVER) 5. Olağanüstü Genel Kurulu İstanbul’da yapıldı.
13.11.2018 / 08:39

Enerjimagazin-Enerji Verimliliği Derneği’nin (ENVER) 5. Olağanüstü Genel Kurulu yapıldı. İstanbul Hilton Bomonti Otel’de yapılan Genel Kurul, “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Elitaş”ın da katılımıyla gerçekleşti.


Genel Kurulda yapılan konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçimde Enerji Verimliliği Derneği’nin (ENVER) yeni Yönetim Kurulu ile Denetleme Kurulu da belirlendi.


Yeni Yönetimde 6 Yeni İsim


Enformasyon Medya Grubu Genel Koordinatörü Mert Ciğerli'nin de takip ettiği Genel Kurulda Murat Kalsın yeniden Genel Başkanlığa seçilirken “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Danışmanı Saffet Morgül, TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, GEP Enerji Genel Müdürü Bülent Şen, İZODER Başkan Yardımcısı Ertuğrul Şen, GAZİD Gaz İthalatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Aslan ile EPİAŞ Bilgi Teknolojileri Direktörü Mustafa Kayırıcı” gibi isimler de yeni yönetim kurulunda yer aldılar.

"Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, İGDAŞ Genel Müdürü Ali İhsan Sılkım ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Danışmanı Dr. Oğuz Can'ın" Genel Başkan Vekili olarak görev yapacakları yeni dönemde, "GEP Enerji Genel Müdürü Bülent Şen" de Genel Muhasip Üyeliği görevini üstlendi.


ENVER’in yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu şu isimlerden oluştu.


Yönetim KuruluMurat KalsınMurat ÖzyeğinAli İhsan SılkımDr. Oğuz CanBülent ŞenHalil İbrahim LeventoğluSaffet MorgülSerhat ÇeçenAhmet ErdemSuat İnceMemiş KütükçüDr. İzzet AlagözErtuğrul ŞenBilal AslanBerna MeriçMustafa KayırıcıDenetleme Kurulu

Mustafa Ali Akman


Av. Mustafa Yağcı


Nurcan Ünver Tuna


Esra Yılmaz


Ali Aslan


Elif Ilgaz


Bu haber toplam 2174 defa okundu


YAZARLAR