Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Yenilenebilir Enerji ve Enerji Dağıtım Ağları MMG AR-GE Zirvesinde Konuşulacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Dağıtım Ağları MMG AR-GE Zirvesinde Konuşulacak

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Dağıtım Ağları MMG AR-GE Zirvesinde Konuşulacak
MMG 3. Ar-Ge ve İnovasyon Zirvesi'nin ikinci günüde Bülent ŞEN’in moderatörlüğünde "Enerjide Dönüşüm: Yenilenebilir Enerji ve Enerji Dağıtım Ağları" konulu oturum gerçekleştirilecek.
18.10.2018 / 09:08

Enerjimagazin-Ar-Ge Merkezleri, Üniversiteler, Teknoparklar ve Organize Sanayi Bölgeleri’nde geliştirilen inovatif projeleri aynı platformda buluşturarak, projeler arasında sinerji ve etkileşim oluşturmayı, projelerin yatırıma dönüşmesine ve ticarileşmesine katkıda bulunmayı hedefleyen MMG 3. Ar-Ge ve İnovasyon Zirvesi ve Sergisi 17-18 Ekim 2018 tarihlerinde Lütfi Kırdar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.


Türkiye’nin teknoloji ihraç, eden ülke hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen zirvede iki gün boyunca, 14 oturumda 60 konuşmacı yer alacak.


İki gün sürecek organizasyonda sergi alanı yanında farklı başlıklarda düzenlenen oturumlarda, konunun uzmanları, iş ve sanayi dünyası temsilcileri, akademisyenler ile kamu kurum yetkilileri ziyaretçilerle bir araya gelecek.


Zirvenin ikinci gününde MMG Genel Başkan Yardımcısı ve İTO Enerji Meclisi Başkan Yardımcısı Bülent ŞEN’in moderatörlüğünde "Enerjide Dönüşüm: Yenilenebilir Enerji ve Enerji Dağıtım Ağları" konulu oturum gerçekleştirilecek. Oturuma, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Danışmanı Dr. Oğuz CAN, GER Partners, Strateji ve Araştırma Direktörü Emin Emrah DANIŞ, İZGAZ Genel Müdürü M.Gökalp ÖZKÖK  ve AKSA Enerji Ticaret Yöneticisi Can ARSLAN katılacak.


Enerji sektörünün yakından tanıdığı bir isim olan ve "Enerjide Dönüşüm: Yenilenebilir Enerji ve Enerji Dağıtım Ağları" konulu oturuma moderatörlük yapacak ŞEN, 1970 yılında İstanbul’da doğdu. 1990’da Fırat Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğinden mezun oldu. İş hayatına ABB trafoda enerji mühendisi olarak başladı. 1991-1995 yılları arasında Aktaş Elektrik’de (AYEDAŞ) bölge sorumlusu olarak çalıştı. 1995-2004 yılları arasında İGDAŞ’da değişik birimlerde ve kademelerde görev yaptı ve son olarak Anadolu Bölge Müdür Yardımcısı oldu. 2004 yılında BOTAŞ’dan, EWE şirketinin devir aldığı Bursagaz şirketinde Satış ve Pazarlama Müdürü oldu. 2009 yılında ENGIE şirketinin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden devir aldığı İZGAZ doğalgaz şirketinde Genel Müdür Yardımcısı oldu ve halen bu şirket de Müşavir olarak görevine devam etmektedir. 2014 yılından itibaren kendi kurduğu GEP enerji şirketinde Enerji projelerini takip etmektedir. İngilizce bilmekte olan ŞEN, evli ve iki çocuk babasıdır.


MMG 3. Arge & İnovasyon Zirvesi ve Sergisi'ne ücretsiz olarak katılmak için http://www.argezirvesi.com/kayit-ol/ linkinden ücretsiz kayıt formunun doldurulması gerekiyor.


Bu haber toplam 2392 defa okundu


YAZARLAR