Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Memur-Sen'den Bakan Dönmez'e Hayırlı Olsun Ziyareti
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Memur-Sen'den Bakan Dönmez'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Memur-Sen'den Bakan Dönmez'e Hayırlı Olsun Ziyareti
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki heyet Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
06.10.2018 / 10:39

Enerjimagazin-Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, beraberindeki heyet ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nda gerçekleştirilen ziyarette Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul’un yanı sıra Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya, Mehmet Reşit Gürbüz ve Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan da hazır bulundu.


Yeni görevinde Dönmez’e başarılar dileyen Yalçın ve Tonbul, Türkiye’nin en büyük kamu görevlileri sendikası ve konfederasyonu olarak işbirliğine önem verdiklerini belirttiler.


Memur-Sen ve Enerji Bir-Sen’in paydaşlığının önemine vurgu yapan Bakan Dönmez ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Bu haber toplam 1520 defa okundu


YAZARLAR