Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Abdullah Tancan Gazilerle Bir Araya Geldi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Abdullah Tancan Gazilerle Bir Araya Geldi

Abdullah Tancan Gazilerle Bir Araya Geldi
Abdullah Tancan, 19 Eylül Gaziler Günü’nde, Bakanlıkta çalışan terörle mücadele ve 15 Temmuz gazileriyle bir araya geldi.
06.10.2018 / 10:37

Enerjimagazin-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, 19 Eylül Gaziler Günü’nde, Bakanlıkta çalışan terörle mücadele ve 15 Temmuz gazileriyle bir araya geldi.


Ülkeyi müdafaa yolunda canını feda eden tüm şehitleri rahmet, gazileri minnetle yâd eden Tancan, “Gazilerimize karşı görevlerimizi eksiksiz yerine getireceğiz” dedi. Tancan, her şart ve koşulda gazi ve şehit ailelerinin yanında olacaklarını belirterek, “Ülkemizin varlığına karşı girişilen en ufak bir tehdide bile yaşam hakkı tanımayan kahraman gazilerimize millet olarak büyük bir minnet borçluyuz. Nasıl ki Güneydoğu’da hain terör örgütü PKK’ya aman vermeden mücadele ediliyorsa, aynı ruhla 15 Temmuz darbe gecesi; vatan, millet ve demokrasi aşkına canını siper eden şehitlerimize ve gazilerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.


http://www.enerji.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fImages%2fBakanl%c4%b1k+Haberleri%2fgazilerg%c3%bcn%c3%bc+1.jpg


Bu haber toplam 1760 defa okundu


YAZARLAR