Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Bakanı Dönmez Personelleriyle Bayramlaştı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Bakanı Dönmez Personelleriyle Bayramlaştı

Enerji Bakanı Dönmez Personelleriyle Bayramlaştı
Bakan Dönmez, Bakanlık Merkez Teşkilatı ile Bağlı, İlgili ve İlişkili Kuruluşlar çalışanlarıyla bayramlaştı.
10.09.2018 / 09:31

Enerjimagazin-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bakanlık Merkez Teşkilatı ile Bağlı, İlgili ve İlişkili Kuruluşlar çalışanlarıyla bayramlaştı.


Bayramlaşma töreninde konuşan Bakan Dönmez, Milli Enerji ve Maden Politikası ile enerjide büyük bir değişim ve dönüşümün startını verdiklerini belirterek, Türkiye’nin enerjide gelecek vizyonunu hep birlikte ortaya koyduklarını vurguladı.

Ekip olmanın, bir olmanın şuuru ile pek çok hayali gerçeğe dönüştürdüklerini kaydeden Bakan Dönmez, konuşmasında aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Bizler de bu zorlu yola, bu ülkenin müreffeh ve aydınlık yarınları için büyük bir özveri ve samimiyetle çalışan siz değerli yol arkadaşlarımızın manevi desteği ile çıktık. Soğuk-sıcak, kar-kış, gece-gündüz demeden ülkemizin en ücra yerlerine dahi hizmet götürebilmek için büyük bir gayretle çalıştık. Bu ailenin bireyleri olarak millete hizmet yolunda çektiğimiz zahmeti, hiçbir zaman bir külfet olarak görmedik.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ailesi olarak her zaman Büyük ve Güçlü Türkiye’nin inşasında en büyük yükün bizlerin omuzlarında olduğunun bilinciyle çalıştık.

Bugün geldiğimiz noktada, sahada çalışan işçi kardeşlerimizden üst düzey yönetici arkadaşlarımıza kadar Bakanlığımızın her bir çalışanının büyük emekleri var. Bütün bunlar uyumlu, sinerjisi yüksek bir ekibin çalışması ile mümkün olabilir ancak. Birbirini rakip gören değil, çalışma arkadaşını tamamlayan, eksiğini kapatan bir iş anlayışı ve ahlakı ile mümkün olabilir. Bizler çalışmakla, gayret etmekle mükellefiz. Bizleri sonuca, zafere götürecek olan Cenab-ı Hakk’ın takdiridir.

Sizlerin samimi ve özverili gayretleri sayesinde enerji sektörü Türkiye’nin gelişmesi ve kalkınmasının motor gücü oldu.

Milli Enerji ve Maden Politikası ile enerjide büyük bir değişim ve dönüşümün startını verdik. Türkiye’nin enerjide gelecek vizyonunu hep birlikte ortaya koyduk. Hep birlikte yürekten inandık, çalıştık, gayret ettik. Ekip olmanın, bir olmanın şuuru ile pek çok hayali gerçeğe dönüştürdük.


Önümüzde inşallah çok daha güzel günler bizleri bekliyor. Önemli olan Türkiye’ye hizmettir. Bu ülkeye bir katma değer sağlamaktır. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Milletimizin menfaati, ülkemizin çıkarı ve çocuklarımızın geleceği için. Allah, bize birlik, dirlik içinde, huzur ile bu millete nice hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin.”

Bu haber toplam 1042 defa okundu


YAZARLAR