Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - MMG'den Fatih Dönmez'e Hayırlı Olsun Ziyareti
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MMG'den Fatih Dönmez'e Hayırlı Olsun Ziyareti

MMG'den Fatih Dönmez'e Hayırlı Olsun Ziyareti
MMG Ankara Şubesi heyeti, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'e yeni görevi için 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.
28.08.2018 / 09:10

Enerjimagazin-MMG (Mimar ve Mühendisler Grubu) Ankara Şubesi heyeti, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'e yeni görevi için 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.


24 Haziran seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak atanan  Dönmez'e 31 Temmuz 2018 Salı günü saat 13.00'te yapılan ziyarette; MMG Ankara Şube üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ada, MMG Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve İLBANK Genel Müdürü Yusuf Büyük, MMG Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Bursalı,  MMG Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Belen,, MMG Ankara Şubesi Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Genç MMG, MMG Hanımlar üyeleri hazır bulundu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak yeni görevine başlayan Alparslan Bayraktar da MMG Ankara heyetine eşlik etti.


MMG Ankara Şubesi heyeti ile 1. nolu salonda gerçekleşen ziyaret programında, MMG Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ada, Bakan Dönmez'e yeni görevinde başarılar dilerken, enerji alanında yapılan yatırımları, belirlenen hedefleri yakından takip ettiklerini ve gelişmeler karşısında mutlu olduklarını belirtti. 


Bakan Dönmez'e MMG Ankara Şubesi'nin faaliyetlerinden bahseden  Başkan Ada, "Cumartesi Buluşmaları, Ankara Sohbetleri, Ankara Buluşmaları isimleri altında toplantılar düzenleyerek önemli isimler ile bir araya geliyoruz. Mimarlık, mühendislik ve sosyal konularda konuşmacı konuklarımızdan önemli bilgiler alıyoruz.


Mümkün olursa bu toplantılarımızdan birisinde sizi konuşmacı konuk olarak görmek isteriz.


Ankara Havadis e-bültenimizin 3. sayısı çıktı. E-bültenimizde çalışmalarımızı yazı ve görsel olarak bir araya getirerek önemli bir arşiv oluşturuyoruz.


ETKB3972.JPG görüntüleniyor


3. sayımızda 15 Temmuz'u işledik. MMG Ankara Şubesi üyelerinin o gece neler yaşadıklarını, demokrasi nöbetlerinde çekilen hatıra fotoğraflarımızı bu sayımızda bir araya getirdik. Özel olarak bastırdığımız bültenimizin 3 sayısını da size takdim ediyoruz. 


Genç MMG'den ve MMG Hanımlar'dan da arkadaşlarımız burada konuğunuz oldular. Bizleri konuk ettiğiniz için onlar adına da size teşekkür ediyoruz." diye konuştu.


Ardından sözlerine MMG Ankara Şube heyetine ziyaretleri için teşekkür ederek başlayan Bakan Dönmez, gençlere yönelik programların çok önemli olduğunu belirtirken, nakti olanın nakit, vakti olanın vakit ile sosyal ve mesleki çalışmalara destek vermesi gerektiğini, iş dünyasının önemli çalışmalar yapan STK'lara destek vermesinin çok önemli olduğunu ifade etti.


Bakan Dönmez konuşmasının devamında, "Enerji alanında Türkiye olarak önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Doğal gaz gibi kaynakları Türkiye'de bulmak için çalışmalarımız sürüyor. Enerji başlığı altında çok çeşitli dallarda yatırımlar ve projeler hayata geçmeye devam edecek.


Mesleki örgütler, toplumun inşaası için çalışırken herkes elinden geldiği kadar eksikleri kapatmalı. Biz de elimizden geldiği kadar yapılan çalışmalara destek vermeye çalışacağız. Ziyaretleriniz için tekrar teşekkür ederim." şeklinde konuştu. 


Konuşmaların ardından Bakan Dönmez ile MMG Ankara Şubesi heyetinin çekilen hatıra fotoğrafları ile ziyaret sona erdi.

Bu haber toplam 1864 defa okundu


YAZARLAR