Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Sektörü Kasım’da Başkent’te Buluşacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Sektörü Kasım’da Başkent’te Buluşacak

Enerji Sektörü Kasım’da Başkent’te Buluşacak
‘Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’ 8-9 Kasım tarihlerinde Ankara Congresium’da gerçekleşecek.
11.08.2018 / 10:16

Enerjimagazin-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen ve enerji sektör temsilcilerini bir araya getirecek ‘Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’ 8-9 Kasım tarihlerinde Ankara Congresium’da gerçekleşecek.


Bu yıl ‘enerjini fark et’ ve ‘enerjini paylaş’ ana temasıyla yola çıkan kongrede, geçen yıllardan farklı olarak enerji verimliliği, enerji depolama, dijitalleşme, akıllı şehirler ve elektrikli araçlar gibi yeni konu başlıkları ele alınacak.


Türkiye’nin en büyük karma enerji etkinliği Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’na (EIF) başkanlık eden Çiğdem Dilek, kongrenin sektörün nabzını tutacak buluşmalar ve yeni iş birliklerine imkan sağlayacağını belirterek, şöyle devam etti:


“EIF, her yıl olduğu gibi bu yıl da yurt içi ve dışından sektörün önemli aktörlerini ağırlayacak. Gelen profesyoneller ile kongre bünyesinde bu yıl ilk defa kongrenin bir tam gününü ‘EIF STORAGE’ başlığı altında enerji depolama sorununu irdeleyerek geçireceğiz. Ulusal ve uluslararası medya kuruluşları tarafından canlı yayınlar ile yakından takip edilecek EIF 2018, kongre programından izole edilmiş bir ofis ortamında ikili görüşme olanağı da sunacak.”


Geleceğini enerji sektörüne adayan herkesin ve her firmanın kongrede yer almasının büyük önem taşıdığını kaydeden Dilek, “Bilgi paylaşımının en üst noktada yaşanacağı ve katılımcısına her açıdan fayda sağlayacak verimli bir kongreye daha şahitlik edeceğiz. Sektördeki gelişmeleri yerinde izlemek, verimli iş görüşmeleri yapmak ve marka bilinirliliğini artırmak isteyen herkesi Kasım’daki bu büyük buluşmaya bekliyoruz” diye konuştu.


Bu haber toplam 1621 defa okundu


YAZARLAR