Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEİAŞ'tan Nefes Kesen Futbol Turnuvası
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEİAŞ'tan Nefes Kesen Futbol Turnuvası

TEİAŞ'tan Nefes Kesen Futbol Turnuvası
TEİAŞ Genel Müdürlüğünün ana sponsorluğunda 2018 yılı Bahar Futbol Turnuvası düzenlendi.
03.07.2018 / 12:44

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü, çocukların katıldığı nefes kesen bir futbol turnuvasına ev sahipliği yaptı. Kıran kırana geçen müsabakaların sonunda turnuvanın birincisi olan takımlara kupaları, TEİAŞ Genel Müdürü Orhan KALDIRIM ile TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mahmut YAĞIZ tarafından verildi.


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, TEİAŞ, TEDAŞ, EÜAŞ ve TETAŞ Personellerinin yaşadığı Gölbaşı Sosyal tesislerinde çocukların kaynaşması komşuluk ilişkilerinin gelişmesi amacıyla 2018 yılı Bahar Futbol Turnuvası düzenlendi. TEİAŞ Genel Müdürlüğünün ana sponsorluğu ile düzenlenen turnuvaya 8-14 yaş gruplarından oluşan 80 çocuğun oluşturduğu 8 takım katıldı. Kıran kırana mücadelelerin yaşandığı futbol müsabakaları otuzar dakika oynandı. 20 gün süren turnuvanın son günü final maçlarına sahne oldu.


Final müsabakaları “TEİAŞ Genel Müdürü Orhan KALDIRIM, TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mahmut YAĞIZ, TEİAŞ Genel Müdür Yardımcıları Murat TOKAT ile Bünyamin BAKIR, TEDAŞ ve TEİAŞ Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve çocukların ailelerinin” yoğun katılımıyla oynandı. Çocukların nefes kesen mücadelesini izleyen yakınları da bu heyecana ortak oldu.


Müsabakaları izlemeye gelenlere çeşitli ikramların da yapıldığı turnuvanın sonunda12-14 yaş kategorilerinde şampiyon olan takımın şampiyonluk kupası TEİAŞ Genel Müdürü Orhan KALDIRIM, 8- 10 yaş arası kategorisinde şampiyon olan takımın kupası ise TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mahmut YAĞIZ,  tarafından verildi. Şampiyon olan takımlara ayrıca, madalya, şapka ve çok çeşitli hediyeler de takdim edildi.


Bu haber toplam 2151 defa okundu


YAZARLAR