Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - BIL Hazar Petrol ve Doğalgaz Fuarı'na Katıldı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BIL Hazar Petrol ve Doğalgaz Fuarı'na Katıldı

BIL Hazar Petrol ve Doğalgaz Fuarı'na Katıldı
BIL, 28 Mayıs – 01 Haziran tarihleri arasında Bakü Expo Merkezi’nde gerçekleştirilen fuara, BOTAŞ ile birlikte katıl
13.06.2018 / 09:18

Enerjimagazin-Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen 25. Hazar Petrol ve Doğalgaz Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarda, dünyanın 38 ülkesinden enerji sektöründe faaliyet gösteren 312 şirket ile birlikte BOTAŞ International Limited (BIL)'de yerini aldı.


BIL, 28 Mayıs – 01 Haziran tarihleri arasında Bakü Expo Merkezi’nde gerçekleştirilen fuara, BOTAŞ ile birlikte katılım sağladı. BIL’i temsilen Genel Müdür Danışmanı ve Kalite Müdürü Salih ŞAHİN, Finans Müdürü Cemil CÖMERT, İstasyon Müdürü Cemalettin ZENGİN ile Kurumsal İletişim Uzmanı Mustafa DEMİR katıldı. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in de ziyaret ettiği BIL standına ilgi yoğun oldu. Ziyaretçilere Bakü Tiflis Ceyhan (BTC) Ham Petrol Boru Hattı (HPBH) Türkiye kesimi işletme çalışmalarına ve hattın faaliyetlerine ilişkin bilgilendirmeler yapıldı. Ayrıca fuar katılımcıları video konferans yöntemiyle Güney Gaz Koridorunun açılış törenini de canlı olarak izledi.


Bu haber toplam 1775 defa okundu


YAZARLAR