Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - SEDAŞ Aydınlatma Çalışmalarına Hız Verdi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEDAŞ Aydınlatma Çalışmalarına Hız Verdi

SEDAŞ Aydınlatma Çalışmalarına Hız Verdi
D-100 Karayolu üzerinde yapılan çalışmalar Kocaeliden başlatılarak Sakarya’ya kadar sürdürüldü
29.05.2018 / 17:55

Enerjimagazin-SEDAŞ, Trafik Şube Müdürlükleri ile koordinasyon sağlayarak, trafik yoğunluğu olan  caddelerde yaptığı çalışmalarla bozuk olan aydınlatma lambalarını tespit ediyor ve onarımını gerçekleştiriyor. Alo 186 SEDAŞ iletişim hattına bildirilen aydınlatma ihbarları SEDAŞ’ın WFM (Mobil İş Gücü Yönetimi) Projesi ile sahada görev yapan şebeke operasyon  ekiplerinin tabletlerine, iş emri olarak gönderilen aydınlatma ihbarları titizlikle incelenerek arızalar gideriliyor. 


D-100 Üzerinde Titiz Çalışmayla SEDAŞ Ekipleri Yolları Işıl Işıl Aydınlatıyor


“D-100 Karayolu üzerinde yapılan çalışmalar Kocaeliden başlatılarak Sakarya’ya kadar sürdürüldü. Kartepe ilçesi D-100 geçişi üzerinde orta refüjde yanmayan lambalara müdahale eden ekipler kablo arızası veren güzergah boyunca armatürleri elden geçirdiler. Arızalı kablolar değiştirilirken, bozuk olan aydınlatma lambalarının tespiti  amacıyla SEDAŞ ekipleri, D-100  boyunca iş güvenliğini sağlayarak lambaları kontrol etti ve onardılar.


“Aydınlatma Bakımı Hiç Durmadan Devam Eden Faaliyetimiz”


SEDAŞ Ramazan ayı öncesi ve devamında aydınlatma odaklı çalışmalarına daha çok ağırlık vererek, ekipleri ile  gece saatlerinde de trafikte iş güvenliği önlemleri alarak çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Ramazan ve yaz aylarında vatandaşların daha çok dışarıda kalmasını ve müşteri memnuniyetini dikkate alan SEDAŞ ekipleri,  mahallelerdeki, cadde ve sokak aydınlatma çalışmalarına yoğunluk verdi. SEDAŞ ekipleri yapılan çalışmalarla, arızası giderilen aydınlatma lamba sayısını aşağı çekmenin haklı gururunu yaşıyorlar.


SEDAŞ yetkilileri, “SEDAŞ’ın Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’yi kapsayan 20 Bin kilometrekarelik bölgesinde 400 Bin civarında armatür olduğunu ve aydınlatma bakım çalışmalarının SEDAŞ’ın her zaman titizlikle sürdürdüğü faaliyetlerinin başında geldiğini ve amaçlarının bu konuda müşteri memnuniyetini sağlamak olduğunu” belirtti. Yetkililer, “SEDAŞ Ekiplerimiz,  4 İlde SEDAŞ Dağıtım Direktörlüğüne bağlı Şebeke Operasyon Müdürlüğü’nün takip ettiği çalışmalarla yanmayan lamba kalmaması için cansiperane bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.”dedi.  


Araç sürücülerinden teşekkür


Çalışmalar hakkında açıklama yapan bazı araç sürücüleri, “D-100 Karayolunda arızalı lambalara SEDAŞ’ın müdahale etmesi yol güvenliği açısından çok güzel bir çalışma. Bu çalışmayı gerçekleştiren SEDAŞ ekiplerine teşekkür ediyoruz” dediler.


Bu haber toplam 1146 defa okundu


YAZARLAR