Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - KCETAŞ'tan Bahar Şenliği
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KCETAŞ'tan Bahar Şenliği

KCETAŞ'tan Bahar Şenliği
KCETAŞ, Gesi Mesire Alanı’nda “Bahar Şenliği” düzenledi.
28.05.2018 / 20:24

Enerjimagazin-Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş.’nin bu yıl 13 Mayıs’ta 1.sini düzenlemiş olduğu “Bahar Şenliği” renkli görüntülere sahne oldu. Gesi Mesire Alanı’nda bir şölen havasında geçen şenlikte KCETAŞ ailesi eşleri ve çocuklarıyla birlikte gönüllerince eğlendi.


Şenlik kapsamında yer alan uçurtma festivali kelimenin tam anlamıyla görsel bir şölene dönüştü. Gökyüzünü süsleyen renk renk uçurtmalar baharın çiçeklerini bulutlara taşımış gibiydi. Çocuklarımız kadar anne ve babaları da ellerinde uçurtmaları, coşkuyla sanki kendi çocukluklarına dönmüş gibiydiler.


Uzun süren bol yağışlı kıştan sonra, düzenlenen mangal partisi ile Kayserimizin meşhur sucukları birlikteliğimizi piknik lezzetine taşımış oldu. Pikniklerin vaz geçilmezi oyunlar ve yarışmalar ile çocuklarımız hep birlikte hem eğlendiler hem de kurtlarını döktüler. Yüz boyama etkinliği ile çocuklarımızın bir kısmı çiçek bir kısmı minik kediler oldu, bir kısmı ise hayallerindeki kahramanlarla buluştu.


Katılımın oldukça yoğun olduğu Bahar Şenliği’mizde KCETAŞ ailesi hem yoğun geçen iş hayatının stresini attı, hem de kurum içindeki birlik ve beraberlik duygusunu güçlendirmiş oldu. Bahar Şenliği ile aynı zamana rastlayan Anneler Gününü de hep birlikte kutlayan KCETAŞ ailesi gelecekte daha güzel etkinliklerde yine bir araya gelerek enerji depolamaya ve enerjisini aboneleri ile paylaşmaya devem edecek.


Bu haber toplam 1150 defa okundu


YAZARLAR