Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - VEDAŞ'ta 23 Nisan Kutlamaları
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VEDAŞ'ta 23 Nisan Kutlamaları

VEDAŞ'ta 23 Nisan Kutlamaları
VEDAŞ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında; Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde etkinlikler gerçekleştirdi
22.04.2018 / 08:25

Enerjimagazin-Vangölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikte makam koltuğunu Hacıbekir Mahallesi Dumlupınar İlköğretim Okulu 4.Sınıf öğrencisi Muhammed DUMAN’a devretti.


Şirket merkezinde gerçekleşen etkinlik sırasında VEDAŞ Şirket Müdürlüğü koltuğuna temsili olarak oturan Muhammed DUMAN öğrencilerden gelen sorulara cevap verirken enerji tasarrufu yapmanın önemine vurgu yaptı. DUMAN, “Çocuklara aydınlık bir gelecek bırakmak için enerjimizi tasarruflu kullanmalıyız. Unutmayınız ki tasarruf en ucuz üretimdir.” ifadelerinde bulundu.


Öğrencilerin enerji konusundaki farkındalıklarının gelecek için umut verici olduğunu ifade eden VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında; Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerimizde etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz. VEDAŞ ailesi olarak yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi çok önemsiyoruz. Bugün gördük ki öğrencilerimiz enerjinin kıymetinin ve öneminin ziyadesiyle farkındalar. Geleceğimizin emin ellerde olduğuna inancım bugün bir kez daha arttı. Öğrencilerimizin bu bilinçle yetiştiren fedakar öğretmenlerimize teşekkür ediyor, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.” dedi.


Okul Müdürü SÖNMEZ: “Çocuklar En Büyük Hazinemizdir”


Hacıbekir Mahallesi Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Tahsin SÖNMEZ ise ziyaret sırasında şu ifadelerde bulundu: “Öncelikle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarım. En büyük hazinemiz olan çocuklarımızı yetiştiren ve geleceğimizin sağlıklı temeller üzerinde inşa edilmesini sağlayan tüm öğretmenlerimizi de bu vesileyle kutluyorum. Bu anlamlı günde öğrencilerimizi misafir eden VEDAŞ ailesine teşekkürlerimi sunarım.”


“Öğrenciler Ağaç Dikti”


Öğrencilere hediye dağıtılmasının ardından VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU, VEDAŞ Van İl Müdürü Beytullah ÖZBAYRAM, Dumlupınar İlköğretim Okulu Müdürü Tahsin SÖNMEZ ve 4. Sınıf Öğretmeni Gülden BADAK ile öğrenciler VEDAŞ Şirket Merkezinde ağaç dikerek ziyareti sonlandılar.

Bu haber toplam 1205 defa okundu


YAZARLAR