Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Nadim EKİZ, Yeni Çeltek Genel Müdürlüğü Görevine Atandı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Nadim EKİZ, Yeni Çeltek Genel Müdürlüğü Görevine Atandı

Nadim EKİZ, Yeni Çeltek Genel Müdürlüğü Görevine Atandı
ELTEM-TEK Genel Müdürü Nadim EKİZ, Yeni Çeltek Genel Müdürlüğü görevine atandı.
06.04.2018 / 14:23

Enerjimagazin-ELTEM-TEK Elektrik Tesisleri ve Mühendislik Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Nadim EKİZ, Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine atandı. EKİZ, görevi Genel Müdürlük görevini vekâleten yürüten TKİ Genel Müdürü Ömer BAYRAK’tan devraldı.
Kurumdan Ekiz'in atanmasına ilişkin yapılan açıklamada ”ELTEM-TEK Elektrik Tesisleri ve Mühendislik Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapan Sn. Nadim EKİZ, ELTEM-TEK’te başarılarla dolu 2 yıllık hizmetinin ardından şirketimize Genel Müdür olarak atanmıştır. Genel Müdürlük Görevini vekâleten yürüten TKİ Genel Müdürü Sn. Ömer BAYRAK’ın da katılımıyla gerçekleşen görev teslim töreniyle 02.04.2018 Tarihinde görevine başlamış bulunmaktadır. Yeni Çeltek ailesi olarak Sayın Genel Müdürümüzün görevinin hayırlara vesile olmasını ve başarılarının devamını diliyoruz” denildi.


www.enerjimagazin.com ailesi olarak, Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine atan Nadim Ekiz’e yeni görevinde başarılar dileriz.


Bu haber toplam 2089 defa okundu


YAZARLAR