Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - KCETAŞ Yaşlıları Unutmadı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KCETAŞ Yaşlıları Unutmadı

KCETAŞ Yaşlıları Unutmadı
KCETAŞ yöneticileri 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Hacı Rukiye GAZİOĞLU Huzurevini ziyaret etti.
30.03.2018 / 09:49

Enerjimagazin-Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. (KCETAŞ) yöneticileri 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Hacı Rukiye GAZİOĞLU Huzurevini ziyaret etti. Ziyarete yöneticiler tam kadro katıldı. Huzur evi müdürü Mehmet AKBAŞ’tan bilgi aldıktan sonra huzurevi sakinleriyle ayrı ayrı ilgilenen yöneticiler, her birinin hatırını sorarak, sağlık ve sıhhat temennilerini iletti ve hazırlanan hediyeleri kendilerine takdim ederek büyüklerin gönüllerini aldılar.


Kurumsal İletişimden Sorumlu Bilgi Teknolojileri Müdürü Engin ÖZKAN ziyaret çıkışında yaptığı açıklamada;


“Yaşlıları yılın bir günü değil her gün hatırlıyoruz, ziyaretlerimizin kapsamını değiştirerek ziyaret sayılarını artıracağız. Bugün huzurevi ziyaretiyle büyüklerimizle bir araya gelip hasbihal etmek istedik. Bizi çok sıcak karşıladılar hepsine saygılarımı sunuyor ellerinden öpüyorum.” dedi. Özkan sözlerini “Bir gün nasip olursa hepimiz yaşlanacağız o yüzden büyüklerimize karşı görev ve sorumluluklarımızı bilmemiz lazım.” diyerek tamamladı.


Bu haber toplam 1493 defa okundu


YAZARLAR