Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Zahit Alüminyum Solarfield İle Solarex İstanbul’da Yerini Alacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Zahit Alüminyum Solarfield İle Solarex İstanbul’da Yerini Alacak

Zahit Alüminyum Solarfield İle Solarex İstanbul’da Yerini Alacak
Zahit Alüminyum, enerji sektöründeki markası “Solarfield” ile “Solarex 2018” fuarına hazır.
30.03.2018 / 09:47

Enerjimagazin-Türk alüminyum sektörünün önde gelen kuruluşlarından Zahit Alüminyum, enerji sektöründeki markası “Solarfield” ile  5–6-7 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojilerinde ilk ve tek olan  “Solarex 2018” fuarına hazır.


Zahit Alüminyum, Dünya güneş enerjisi sektörünün Ceo’ları, üst düzey yöneticileri, satın alma müdürleri, üreticiler, tüketiciler, akademisyenler, öğrenciler ile güneş enerjisi sektörünün yurt içi ve yurt dışı temsilcilerinin bulunacağı fuarda “Solarfield” markası ile 10’uncu holde C03-D03 nolu stantta yer alacak.


Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu bir organizasyon olma özelliğini taşıyor. 


Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerinde, 35 yıllık deneyimle  "Aluminance" ve "Vetrina" markaları ile alüminyum profil ile kompozit panel, “Zahit” markası ile alüminyum profil üretimi gerçekleştiren Zahit Alüminyum, 2012’de girdiği enerji sektöründe, “Solarfield” markası ile de gün ışığını elektrik enerjisine dönüştüren fotovoltaik güneş paneli üretimi gerçekleştiriyor.


Zahit Alüminyum, Solarfield fotovoltaik panel üretim tesislerinde üstün teknolojili, sektörde üst seviyede kabul gören ekipmanlar ile üretimini gerçekleştiriyor. Üretim hattında cam yıkama, lehimleme, el testleri, laminasyon, çerçeveleme ve simülatör işlemleri otomatik makinalarla yapılıyor.


Bu haber toplam 733 defa okundu


YAZARLAR