Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Fırat EDAŞ “Biz Her Yerdeyiz” Fotoğraf Sergisini Malatya’da Açtı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fırat EDAŞ “Biz Her Yerdeyiz” Fotoğraf Sergisini Malatya’da Açtı

Fırat EDAŞ “Biz Her Yerdeyiz” Fotoğraf Sergisini Malatya’da Açtı
Fırat Elektrik Dağıtım, “Biz Her Yerdeyiz” konsepti ile hazırladığı fotoğraf sergisini Malatya’ da açtı.
27.02.2018 / 12:25

Enerjimagazin-Sağladığı enerjiyle müşterilerinin hayatını aydınlatan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş, “Biz Her Yerdeyiz” konsepti ile hazırladığı fotoğraf sergisini Malatya’ da açtı. Elektrik enerjisinin, hayatın her alanındaki yansımalarını konu alan kareler, sanatseverlerin beğenisine sunuldu.


Kaliteli enerjiyi, kesintisiz sunma amacıyla Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde faaliyet gösteren Fırat EDAŞ, açtığı fotoğraf sergisi ile sunduğu hizmetin yaşamsal boyutunun yanı sıra sanatsal boyutunu da göz önüne serdi.
Zaman ve mekan sınırlaması olmadan hayatın her alanında vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelen elektriğin, yağmurda, çamurda, fırtınada, kar altında hatta güneşin kavurucu sıcağında; bazen bir köy sokağını aydınlatmak için bazen tek bir haneyi enerjiye kavuşturabilmek için geçtiği zorlu yollar, Şirketin saha çalışanlarından amatör fotoğrafçı Ahmet DENİZER’ in objektifine yansıdı.


Aslında karanlığı aydınlığa çeviren enerjinin arkasındaki zorlu çalışma şartlarını fotoğraflamak iken amaç; aydınlığın büyüsü girdi kadraja ve Fırat EDAŞ’ ın gayreti ışıl ışıl bir sergiye dönüştü.
Aydınlık bir yürüyüş yolundaki çiftin de, tek bir sokak lambası altında ekmek teknesini aydınlatan ciğercinin de hayatına dokunan Fırat EDAŞ, çağımızın en önemli ihtiyaçlarından biri olan elektriğin yaşam içerisindeki yerini, yokluğundaki karanlığı ve aydınlığın arkasında zorlu mücadeleyi fotoğraflara yansıttı.


23–25 Şubat 2018 tarihleri arasında Malatya Park AVM’ de açılan sergi, Bingöl, Elazığ ve Tunceli illerinde de sanatseverlerle buluşacak.


Bu haber toplam 2457 defa okundu


YAZARLAR