Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Alpet Sevgililer Günü’nde Mutluluk Dağıttı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Alpet Sevgililer Günü’nde Mutluluk Dağıttı

Alpet Sevgililer Günü’nde Mutluluk Dağıttı
Alpet Genel Müdürlük çalışanlarına ve müşterilerine yaptığı küçük sürprizlerle sevgi gününde yüzlerini güldürdü.
26.02.2018 / 15:26

Enerjimagazin-Yıl boyunca çiftlerin heyecanla beklediği 14 Şubat Sevgililer Günü, Altınbaş Holding’in Türkiye ve KKTC’de faaliyet gösteren akaryakıt markası Alpet’te sürprizlerle kutlandı. İstasyonlarını süsleyerek müşterilerini kalpli çikolatalarla karşılayan Alpet, gün içinde yapılan en yüksek market alışverişine bir depo benzin hediye etti.


Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi son yıllarda ülkemizde de büyük heyecan ve mutlulukla kutlanmaya başlanan 14 Şubat Sevgililer Günü, güzel anılarla geride kaldı. Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Altınbaş Holding’in akaryakıt markası Alpet de bu özel günü kutlamayı unutmadı. Alpet Genel Müdürlük çalışanlarına ve müşterilerine yaptığı küçük sürprizlerle sevgi gününde yüzlerini güldürdü.


Alpet istasyonlarında fark yarattı.

Sevgililer Günü için istasyonları konsepte uygun olarak süsleyen Alpet, 14 Şubat’ta akaryakıt ve market alışverişi için uğrayan müşterilerini her zamankinden daha coşkulu karşıladı. Alpet personeli bu özel gün kapsamında istasyona uğrayan müşterilerine kalpli çikolatalar ikram etti. Alpet’in müşterilerine hazırladığı bir diğer sürpriz de bir depo benzin hediyesi oldu. Gün içinde istasyon marketinden en yüksek tutarda market alışverişini yapan Alpet müşterisi, Alpet’ten bir depo benzin kazandı.


Alpet, bu özel günde Genel Müdürlük çalışanlarını da unutmadı. Yıl boyunca özverili bir şekilde çalışan genel müdürlük personelini küçük sürprizlerle mutlu etti.


Alpet Kıbrıs da bu Sevgililer Günü’nde Aşkpet oldu, 14 kişiye harika hediyeler kazandırdı!


Kuzey Kıbrıs’ta akaryakıt dağıtımı alanında faaliyet gösteren Alpet Kıbrıs, tüm özel günlerin yanı sıra yıl boyunca yaptığı kampanya ve çekilişlerle de kazandırmaya devam ediyor.


Bu Sevgililer Günü’ne özel bir çekiliş gerçekleştiren Alpet Kıbrıs, “Aşkın Alpet Hali Aşkpet” sloganı ile büyük ilgi gördü. “Beğen, Paylaş, Kazan!” tasarımı ile kampanyayı başlatan Alpet Kıbrıs, Facebook ve Instagram üzerinden görseli veya videoyu beğenen, paylaşan ya da 5 kişiyi etiketleyenler arasından çekiliş gerçekleştirdi.


Aşkpet’e katılım yoğundu!


Alpet Kıbrıs, 14 Şubat’a özel Aşkpet tasarımını beğenip, paylaşan veya 5 kişiyi etiketleyenler arasından 14 talihli belirleyerek, 10 kişiye 200 TL değerinde akaryakıt, 4 kişiye ise pırlanta yüzük hediye etti.


Bu haber toplam 770 defa okundu


YAZARLAR