Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - VEDAŞ'ta Hedef Batı Standartlarının Üzerinde Hizmet
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VEDAŞ'ta Hedef Batı Standartlarının Üzerinde Hizmet

VEDAŞ'ta Hedef Batı Standartlarının Üzerinde Hizmet
VEDAŞ “14.Koordinasyon Toplantısını” 16,17 ve 18 Şubat tarihlerinde Van’da bulunan Şirket merkezinde gerçekleştirdi.
21.02.2018 / 23:37

Enerjimagazin-VEDAŞ Genel Koordinatörü Osman AKYOL, "Nihai hedefimiz; tüketici memnuniyetini daha da artırmak, tüketicilerimize batı standartlarının da üzerinde elektrik dağıtımı hizmeti vermek ve kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmaktır.” dedi.


Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) “14.Koordinasyon Toplantısını” 16,17 ve 18 Şubat tarihlerinde Van’da bulunan Şirket merkezinde gerçekleştirdi.


VEDAŞ Genel Koordinatörü Osman AKYOL’un başkanlığında gerçekleşen toplantıya Dağıtım Direktörü Ali AYDIN, Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU, İl ve Grup Müdürleri ile üst düzey yöneticiler katıldı.


2017 yılı gerçekleşmelerinin ve 2018 yılı projelerinin değerlendirildiği toplantıda, tüketicilerine batı standardının da üzerinde elektrik dağıtım hizmeti vermeyi amaçladıklarını ifade eden AKYOL, “Şirketimizin üst düzey yöneticilerinin katıldığı koordinasyon toplantılarımızda; yatırım, işletme, bakım ve onarım, tüketici memnuniyeti, iş sağlığı ve güvenliği, personel performansının değerlendirilmesi, kurumsal iletişim faaliyetleri, teknolojik yatırımlar, kaçak elektrik ile mücadele gibi başlıklarda kısa, orta ve uzun vadeli gerçekleşmeleri değerlendiriyoruz. Mevcudumuzu daha verimli nasıl kullanabiliriz, tüketicilerimize en iyi hizmeti vermek için neler yapabiliriz düşüncesiyle yönetici arkadaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Aldığımız kararların sahadaki yansımasını takip ediyor eksikler varsa gidermek amacıyla yeni yol haritası belirliyoruz. Kısacası koordinasyon toplantılarımızda en ücra bölgemizdeki elektrik şebekesini dahi mercek altına alarak bir nevi Şirketimizin röntgenini çekiyoruz. Nihai hedefimiz; tüketici memnuniyetini daha da artırmak, tüketicilerimize batı standartlarının da üzerinde elektrik dağıtımı hizmeti vermek ve kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmaktır.” dedi.


Bu haber toplam 3038 defa okundu


YAZARLAR