Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Sivasspor’dan CK Çamlıbel Elektrik’in Askıda Ekmek Projesi'ne Destek
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sivasspor’dan CK Çamlıbel Elektrik’in Askıda Ekmek Projesi'ne Destek

Sivasspor’dan CK Çamlıbel Elektrik’in Askıda Ekmek Projesi'ne Destek
CK Çamlıbel Elektrik’in başlattığı‘Askıda Ekmek’ kampanyasına Demir Grup Sivasspor da destek verdi.
08.02.2018 / 23:34

Enerjimagazin-Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 298 noktada ‘Askıda Ekmek’ kampanyası başlatan CK Çamlıbel Elektrike bir destek de Demir Grup Sivasspordan geldi. Galatasaray ile oynayacağı maçöncesi projeye dikkat çeken bir pankart ile çıkan Sivasspor, kampanya kapsamında taraftarı ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çağırdı.


CK Çamlıbel Elektrik’in sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde başlattığıAskıda Ekmek’ kampanyasına Demir Grup Sivasspor da destek verdi. CK Çamlıbel tarafından Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde yürütülen ve vatandaşların ihtiyaç sahiplerine destek olmasını hedefleyen Askıda Ekmek kampanyasına, 04.02.2019 tarihinde 4 Eylül stadında oynanan Demir Grup Sivasspor ile Galatasay maçında dikkat çekildi. Üç ilde 298 noktada hayata geçen proje kapsamında Sivassporlu futbolcular maç öncesi sahaya “Ekmek Aldığınız Yere Fazladan Bir Ekmek Parası Bırakarak İhtiyaç Sahiplerine Yardımcı Olabilirsiniz” yazılı bir pankartla çıktı.


Bu haber toplam 688 defa okundu


YAZARLAR