Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEİAŞ Genel Müdürü Abdullah ATALAY Batman'da İncelemelerde Bulundu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEİAŞ Genel Müdürü Abdullah ATALAY Batman'da İncelemelerde Bulundu

TEİAŞ Genel Müdürü Abdullah ATALAY Batman'da İncelemelerde Bulundu
Abdullah ATALAY, TEİAŞ 16. Bölge Müdürlüğü ve Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş Batman İl Müdürlüğünü ziyaret etti.
08.02.2018 / 23:04

Enerjimagazin-TEİAŞ Genel Müdürü Abdullah ATALAY, TEİAŞ 16. Bölge Müdürlüğü ve Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş Batman İl Müdürlüğünü ziyaret etti.


Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Genel Müdürü Abdullah ATALAY, TEİAŞ Genel Müdür Yardımcısı Murat TOKAT ve bazı daire başkanları ile bürokratlardan oluşan bir heyetle Batman’a giderek, bir dizi ziyaret ve incelemede bulundu.


ATALAY, ilk olarak TEİAŞ 16. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.Batman TEİAŞ 16. Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıda Bölge Müdürü Mehmet Şerif Akıncı’dan Bölge Müdürlüğünün hizmet alanına giren “Diyarbakır, Mardin, Siirt ve Şırnak” illerinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alarak incelemelerde bulundu.
ATALAY, Batman TEİAŞ Sporu da ziyaret ederek sporcularla buluştu. Burada ATALAY’a TEİAŞ Spora katkılarından dolayı bir plaket taktim edildi. TEİAŞ Spor sporcularına başarılar dileyen ATALAY, sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Sonraki Durak Dicle EDAŞ


ATALAY, Batman TEİAŞ 16. Bölge Müdürlüğündeki ziyaretinin ardından Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş Batman İl Müdürlüğüne gitti. Dicle EDAŞ Batman İl Müdürlüğü’nde Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel tarafından karşılanan ATALAY, beraberindeki heyet ile birlikte Dicle EDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Nedim Tüzün, Dicle EDAŞ İl Müdürü Yusuf Açar ve diğer yetkililerin katılımıyla gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına katıldı.
Toplantıda yaptığı konuşmada Dicle EDAŞ’ın hizmet verdiği bölgeyi ve şirketin çalışma koşullarının zorluklarını iyi bildiklerine vurgu yapan ATALAY, şirketin taleplerine öncelik vereceklerini ve her türlü desteği sunacakları sözünü verdi.


ATALAY’ın ardından konuşan Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdürü Murat Karagüzel ise ATALAY ve TEİAŞ’ın üst düzey yetkililerinin bölgeye ve şirketlerine yaptıkları bu ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek "Hem dağıtım, hem iletim tecrübesi üst düzeyde bulunan TEİAŞ yöneticilerinin, bu işbirliği isteğinin bölgedeki enerji kalitesi ve tedarikine çok büyük katkı sunacağına inanıyorum’’ dedi.


Bu haber toplam 4626 defa okundu


YAZARLAR