Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Bakanlığı Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcısı Alacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Bakanlığı Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcısı Alacak

Enerji Bakanlığı Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcısı Alacak
Enerji Bakanlığı 20 adet Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcısı alacak.
20.01.2018 / 12:39

Enerjimagazin-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, 20 adet Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcısı alacak.


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı merkez teşkilatında görevlendirilmek amacıyla; 4 Endüstri Mühendisliği, 4 İşletme, 3 Nükleer Enerji Mühendisliği, 3 Elektrik Mühendisliği, Elektrik -Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, 2 Enerji Sistemleri Mühendisliği, 2 Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası ilişkiler ve Avrupa Çalışmaları, 1 Harita Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık Mühendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği, 1 Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun 8 ve 9. dereceden toplam 20 adet Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcısı alacak.


Başvurular, 22.01.2018 tarihinde başlayıp 02.02.2018 tarihinde saat 16.00’da sona erecek.


Adayların,


a)Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın “www.enerji.gov.tr” internet adresinde yer alan başvuru formu,


b)KPSS sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı,


c)Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı örneği (Belgenin aslı ile başvuruda bulunulması halinde Bakanlıkça bir örneği tasdik edilerek aslı iade edilecek.) (eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin aslı veya onaylı örneği),


d)İki adet vesikalık fotoğraf,


e)Adayın özgeçmişi (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın “www.enerji.gov.tr” internet adresinde yer alan örneğe uygun olarak düzenlenecek.)


İle birlikte şahsen veya posta yoluyla ETKB Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekiyor.


Postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular ile eksik belge içeren ya da imzasız başvuru formları değerlendirmeye alınmayacak.


Giriş sınavı, 19 Şubat – 23 Şubat 2018 tarihleri arasında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı merkez binasında bulunan 1. Kat A Blok Personel Dairesi Başkanlığında yapılacak.


Giriş sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın “www.enerji.gov.tr” internet adresinde yayınlanacak.


Bu haber toplam 4532 defa okundu


YAZARLAR