Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Ayedaş Çalışanları Rahat Olsunlar
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ayedaş Çalışanları Rahat Olsunlar

Ayedaş Çalışanları Rahat Olsunlar
Enerjisa, devralmak üzere olduğu İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) çalışanlarına yönelik bilgilendirme toplantıları yapıyor.
21.06.2013 / 16:49

Enerjisa, devralmak üzere olduğu İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) çalışanlarına yönelik bilgilendirme toplantıları yapıyor.


Enerjisa Enerji CEO’su Yetik Kadri MERT, Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Kıvanç ZAİMLER, Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Finans Direktörü Hüseyin GÜRSOY, Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. İnsan Kaynakları ve Yönetim Direktörü Teoman ÖZAG, Enerjisa Stratejik İş Destek Direktörü Berna ÖZTINAZ ve bazı Enerjisa çalışanlarının katıldığı bilgilendirme toplantısı Maltepe’de bulunan Cevahir Hotel Istanbul Asia’da iki grup halinde gerçekleştirildi.


Bilgilendirme toplantısına davet edilen ilk iki grup Ayedaş’ta kapsam dışı (Sendikasız) olarak çalışmakta olan personeller oldular. Sendikalı olarak çalışmakta olan Ayedaş personelleri ile de bilgilendirme toplantılarının önümüzdeki günlerde yapılacağı öğrenildi. Enerjisa'nın ayrıca önümüzdeki günlerde Ayedaş personelleri ile birebir görüşmeler yapması da bekleniyor.


Toplantı da şirketin yapısı, E.On ile gerçekleştirilen ortaklık, Enerjisa’nın hedefleri ve stratejileri hakkında bilgi verildi ve bu konularla ilgili bir sunum yapıldı.


Sunumun ardından söz alan Ayedaş Genel Müdürü Mükremin ÇEPNİ, Enerjisa CEO’su Yetik Kadri MERT’e kendisine personellerinden ulaşan soruları iletti.


Ayedaş Çalışanları Rahat Olsunlar


Sorulara cevaben konuşan Enerjisa CEO’su Yetik Kadri MERT, “Tüm Ayedaş çalışanlarının gönülleri rahat olsun. Enerjisa olarak bizimle çalışmak isteyen herkes ile çalışmak istiyoruz. Kesinlikle belli bir yaş kriterimiz yok. Bizim için önemli olan insanın içindeki çalışma azmidir. Bu azmi  içinde barındıran ve bizim çalışma kültürümüzü benimseyecek herkes ile çalışmak isteriz. İsteyen herkese yabancı dil eğitimi verilmesi konusunda destek oluruz. Sık sık Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. deki uygulamalarını örnek göstererek bizimle çalışmak isteyen personel ile hali hazırda çalışmaya devam ediyoruz.” Dedi.


Ayedaş Çalışanları Haklarını Arayabilirler


Daha önce www.enerjimagazin.com da yer alan “Ayedaş Personeli Hak Arayışında” başlıklı haberimize konu olan ve kısa süre önce Ayedaş Personeli tarafından yargıya taşınan “Scala ayarlamasına” yönelik açılan dava neticesinde “Ayedaş Personellerinin açtıkları davalar nedeni ile özelleştirme sonrası sorun yaşamaktan çekindikleri ve bu konu hakkında gerek sendika gerekse bazı çalışanlar tarafından uyarıldıkları iddiası” vurgulanarak sorulan bir soruya cevap veren Enerjisa Stratejik İş Destek Direktörü Berna ÖZTINAZ, “ Bahse konu dava bizden önceki dönemlerdeki hak kayıplarını kapsıyor. Bu davanın açılmış olması bizim açımızdan olumsuz bir durum teşkil etmez. Bizden önce açılmış olan bu dava da herkesin hakkını araması doğaldır. Enerjisa olarak bizim açımızdan hiçbir problem yoktur.”diyerek konuya açıklık getirdi.

Bu haber toplam 13996 defa okundu
YORUMLAR
mehmet: 
"YETER ENERJİSA"
ENERJİSA denilen firma orada burada övüneceğine önce MERSİN TOROSLAR HALKKENT MAHALLESİNDE 3-4 günde bir yapmış olduğu 7-10 saatlik kesintinin hesabını versin, çıkıpta kıvanç zaimler beyfendi en büyük yatırımı toroslara yaptık diye övünmesin ilk önce buralarda yapılan ve mağdur edilen binlerce halkın mağduriyetini gidersin sonra konuşsun, enerjisa firması resmen başımıza belâ olarak gelmiştir, artık yeterin mağdur olduk kimse mağduriyetiniz nedir diye sormadı, 186 her arandığında elektrik kesintilerinin bakım onarım ve ya tesis çalışması diye oyaladıkları aşikârdır, ENERJİ SA firması halkı rezil ve mağdur etmiştir, bunun telafisini der hal yapması lazım yoksa fatura için gelen enerji sa çalışanlarına karşı mahalleli olarak hiç iyi şeyler düşünmüyoruz, kullanamadığımız üstüne üstlük mağdur olduğumuz emeklerimizi bir anda sıfırlandığı halde bize yazılan faturayı ÖDEMEYİZ,fatura için gelenleri de LİNÇ EDERİZ, YETERİN ARTIK YETER ....
06.04.2015 / 18:38
çaışan eşi: 
"yeter artık"
yeter artık ayedaş çalışanları ne olacak 4 c denildi kadro verilmedi 4 c ye geçmeyenler için uzun belirsiz bir süreç başladı artık nokta koyun maaşları düzenleyin aile hayatımız mahfoldu stres belirsizlik içindeyiz LÜTFEN ARTIK ORTAYA BİR SONUÇ ÇIKARIN TÜM ÇALIŞANLAR AİLELERİ RAHAT BİR NEFES ALSIN ÇOCUKLAR MUTLU OLSUN OKUL DEĞİŞTİRECEK DİYE ÜZÜLMESİNLER
02.01.2014 / 11:39
volkı akademi: 
"özelleştirme mağdurları ayedaş"
sayın yetkili ayedaşı devr alırken bizimle çalışmak isteyen herkesle çalışmak istiyoruz şimdide bizim kaderimizi iş yerindeki amirlerimiz mi belirliyor siz bizim iş anlayışımızdaki tecrübeye güvenlemelisiniz siz bize biz size güven olursa iş tecrübemiz devam eder sizlerle daha güvenle devam deriz iş bizim her şeyimiz bizleri mağdur etmeyin karşılıklı güven içinde çalışalım LÜTFEN İŞİMİZE SAYGI DUYALIM
19.11.2013 / 08:54
x: 
"hak arama"
Ümraniyede 7 mayıs itibariyle 30 kişi vekalet verdi...
08.06.2013 / 16:10
Gülay: 
"yalancının mumu yassıya kadar"
Mahkemeyi açmayın işten atılırsınız sürülürsünüz deniliyordu...Ne oldu Hak doğrudan yana değil mi?
04.06.2013 / 22:34


YAZARLAR