Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Fırat EDAŞ Çalışanları, Yılsonu Kapanış Toplantısında Buluştu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fırat EDAŞ Çalışanları, Yılsonu Kapanış Toplantısında Buluştu

Fırat EDAŞ Çalışanları, Yılsonu Kapanış Toplantısında Buluştu
Fırat EDAŞ çalışanları, yılsonu kapanış toplantısında bir araya geldi.
09.01.2018 / 20:50

Enerjimagazin-Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürlüğü çalışanları, yıl sonu kapanış toplantısında bir araya geldi.


Şirket Müdürü Önder BAGIR, başarılı bir yılı geride bıraktıklarının altını çizerken 2018 yılında en önemli hedeflerinin çalışan memnuniyetini artırmak olduğunu, bu memnuniyetin beraberinde müşteri memnuniyetini getireceğini, paydaş ilişkilerini kuvvetlendireceğini ve dolayısıyla şirketin hizmet kalitesine en doğru şekilde katkı sağlayacağını ifade etti.


Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak hedef ve beklentileri karşılama noktasında başarılı bir performans sergilediklerini belirten Önder BAGIR, tüm şirket çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür etti.


Şirket Müdürlüğü çalışanlarından; Sibel ÜNAL, Mehmet SERTKAYA, Murat ÇELEBİ, Ümmü Gülsüm ERASLAN, Ender TUNCER, Dilşad HANAĞASI YILDIRIM’ ın özverili ve başarılı çalışmaları ile sağlamış oldukları katkılardan dolayı plaket ile ödüllendirildiği toplantı toplu fotoğraf çekimi sonrası yemek ile sona erdi.


Bu haber toplam 1676 defa okundu


YAZARLAR