Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Çoruh EDAŞ Giresun’da Muhtarlarla Buluşmaya Devam Ediyor
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çoruh EDAŞ Giresun’da Muhtarlarla Buluşmaya Devam Ediyor

Çoruh EDAŞ Giresun’da Muhtarlarla Buluşmaya Devam Ediyor
Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü Giresun Merkez Muhtarlar Derneğinde Muhtarlarla bir araya geldi.
12.12.2017 / 09:58

Enerjimagazin-Giresun Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Ertuğrul OKSAL’ın ev sahipliğini yaptığı toplantıya Çoruh EDAŞ İl Müdürü Sedat AKKOYUN, Yatırım Grup Şefi Özkan KARA, İşletme Grup Şefi Erdal TURAN, İl Müdürlüğü yetkilileri ve 33 muhtar katıldı.


Toplantıda Giresun İl Merkezi ve Köylerdeki elektrik dağıtım faaliyetleri, şebeke yatırımları, aydınlatma, sayaç okuma, kesme-açma çalışmalarıyla ilgili muhtarlar bilgilendirilerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda muhtarlardan gelen talepler not alındı ve çözümlenmesi için gerekli çalışmaların başlatılacağı bilgisi verildi. Ayrıca Giresun İl Müdürü AKKOYUN Çoruh EDAŞ’ın teknolojik altyapı yatırımlarıyla geliştirdiği sistemler sayesinde oluşan 444.9.186 çağrı merkezine arıza kaydı bırakıldıktan arıza sonuçlanıncaya kadar geçen süre içindeki her aşamanın elektronik takibinden alınan bilgiler, şebeke teknik kalite izleme raporları doğrultusunda daha hızlı ve isabetli tespitler yapılarak işletme ve yatırım faaliyetlerinin planlandığını söyledi.


Özellikle geçtiğimiz kış döneminde İl Merkezinde kesinti yönünden sorunsuz bir dönemin geçirildiğini belirten muhtarlar ise bölgelerinde yapılan elektrik şebekesi bakım-onarım ve yenileme çalışmalarından dolayı Çoruh EDAŞ’ın artan hizmet kalitesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, şebeke yenilemesine ihtiyaç olan köylerin bir an önce programa alınmasını talep ettiler.


Bu haber toplam 413 defa okundu


YAZARLAR