Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ENERJİSA Türkiye'nin En Beğenilen Enerji Şirketi Seçildi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ENERJİSA Türkiye'nin En Beğenilen Enerji Şirketi Seçildi

ENERJİSA Türkiye'nin En Beğenilen Enerji Şirketi Seçildi
Bu yıl 17.'si düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Enerji Sektöründe en beğenilen şirket ENERJİSA oldu.
12.12.2017 / 10:21

Enerjimagazin-Bu yıl 17.'si düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasının sonuçları açıklandı. Capital’in dev araştırmasında, geçtiğimiz yıl listenin birincisi olan Koç Holding, bu yıl da zirveyi kaptırmazken, Enerji Sektöründe en beğenilen şirket ise ENERJİSA oldu.


9. kez En Beğenilen Enerji Şirketi seçilen ENERJİSA’dan yapılan açıklamada “En beğenilen şirketlerin seçildiği Capital Araştırması'nda 9. kez "En Beğenilen Enerji Şirketi" olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizi sevgisiyle ödüllendiren tüm müşterilerimize ve zirveye taşıyan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz” denildi.


Dev araştırma Ağustos-Kasım 2017 tarihleri arasında online anket tekniği uygulanarak gerçekleştirildi. Araştırmaya 59 sektörden 500’ün üzerinde şirketi temsilen 1.400 yönetici katıldı. Türkiye’nin en beğenilen şirketleri, tüm iş dünyası temsilcilerinin görüşleri üzerinden hesaplanırken sektörlerin en beğenilen şirketleri, ilgili sektörün profesyonellerinin görüşleri alınarak belirlendi. Ankete katılan yöneticilerden kendi şirketini dışarıda tutarak hem Türkiye hem kendi sektörü için en beğendikleri şirketleri belirtmeleri istendi.


Araştırma Türkiye ve sektörler için en beğenilen şirketleri belirlemenin dışında, en beğenilen şirket olmayı sağlayan performans kriterlerini de ölçerek ideal şirketlerin fark yaratan performans alanlarını da ortaya çıkardı. Bu kapsamda 22 performans kriteri sorgulandı ve hem bu kriterlerin öncelikleri hem şirketlerin hangi kriterlerle farklılaştığı gözler önüne konuldu.


Bu haber toplam 1841 defa okundu


YAZARLAR