Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - VEDAŞ Personeli Bir İlke İmza Attı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VEDAŞ Personeli Bir İlke İmza Attı

VEDAŞ Personeli Bir İlke İmza Attı
VEDAŞ Hakkari İl Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Aygül Çiftçi, kendisini işitme engellilerin dilini öğrendi.
07.12.2017 / 23:32

Enerjimagazin- Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) Hakkari İl Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Aygül Çiftçi, kendisini işitme engellilerin dilini öğrenmeye adadı. İşitme engellilerin dilini öğrenen Çiftçi, kuruma gelen engelli vatandaşlarla daha rahat iletişim kurabiliyor.


Elektrik Dağıtım Sektöründe bir ilki gerçekleştiren Çiftçi, “Daha önce işitme engelli bir vatandaş yanıma gelmişti. Ona yardım edememiştim ve çok üzülmüştüm. Bunun üzerine yöneticilerimiz bizi bu konuya duydukları hassasiyetten ötürü eğitime gönderdiler. Eğitim sonrası herhangi bir sorunu dolayısıyla şirketimize gelen işitme engelli vatandaşlarımıza daha iyi hizmet veriyoruz. Bundan dolayı çok mutluyum.” dedi.
Çiftçi Plaketle Ödüllendirildi


Çiftçi’ye başarısı nedeniyle kurumda düzenlenen törenle Türkerler Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker adına plaket takdim edildi. Plaket töreninde konuşan VEDAŞ yöneticisi Emrullah Okuducu, “Hizmet bölgemizde yaşayan vatandaşlarla daha etkin iletişim kurabilmek ve onların sorunlarını daha rahat çözmek adına onlarla her türlü iletişim yolunu kullanmak durumundayız. Hakkari’de çalışan personelimiz Aygül Çiftçi bir ilki gerçekleştirdi. İşitme engelli vatandaşlarımızla rahat iletişim kurabilmek için büyük bir başarıya imza attı. Kendisini mesai saatleri sonrası bu dili öğrenmeye adadı. Eğitimi sonrası kuruma gelen işitme engelli vatandaşların sorunlarını dinleyip not alarak ilgili birimlerimize iletiyor. Sektörde bir ilki gerçekleştiren personelimiz Aygül Çiftçi’yi tebrik ediyor, Yönetim Kurulu Başkanımız Kazım Türker adına teşekkürlerimizi sunuyor, bu plaketi kendisine takdim ediyorum” dedi.


Kuruma gelen işitme engelli vatandaşlar da VEDAŞ’ın bu hizmetinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar.


Bu haber toplam 2293 defa okundu


YAZARLAR