Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Şehrin Işıkları Korupark’ta Sanatseverlerle Buluştu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Şehrin Işıkları Korupark’ta Sanatseverlerle Buluştu

Şehrin Işıkları Korupark’ta Sanatseverlerle Buluştu
"Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasında dereceye giren 30 fotoğraf “Şehrin Işıkları” sergisinde sanatseverlerle buluşuyor.
01.12.2017 / 10:30

Enerjimagazin-UEDAŞ, “Şehrin Işıkları” sergisi, 28 Kasım -3 Aralık tarihleri arasında Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.


Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) tarafından bu yıl 5.’si düzenlenen, “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasında dereceye giren 30 fotoğraf “Şehrin Işıkları” sergisinde sanatseverlerle buluşuyor. Bursa Osmangazi İlçesinde bulunan Korupark AVM’nin ev sahipliğinde 28 Kasım -3 Aralık tarihleri arasında görülebilecek olan “Şehrin Işıkları” sergisi, Bursa’nın ardından UEDAŞ’ın diğer hizmet bölgeleri olan Yalova, Çanakkale ve Balıkesir’de de sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Sergilenen fotoğrafların satışından elde edilen gelir, kimsesiz çocuklara bağışlanacak. 


UEDAŞ tarafından, ulusal çapta düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından yarışmacıların katıldığı “Gece ve Işık” temalı “Şehrin Işıkları” yarışmasına 17 Temmuz- 1 Eylül tarihleri arasında 3 bin 821 başvuru geldi. Amatör veya profesyonel olarak fotoğraf sanatına ilgi duyan herkesin katılımına açık olan yarışmaya katılım sayısında her geçen yıl artış yaşanıyor. Yarışmada dereceye giren fotoğraflar Türkiye’nin çeşitli illerinde sergileniyor. Yarışmanın birincisi Ahmet Remzi Tülüce, Limak Yalova Termal Otel’de tatil ödülüne hak kazandı. Yarışmada ikinci olan Âdem Türkel fotoğraf makinesi, üçüncü Ahmet Turan Kural ise akıllı telefon ödülünün sahibi oldu.Bülten

Bu haber toplam 496 defa okundu


YAZARLAR