Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Fırat EDAŞ'tan Malatya'ya 1.6 Milyon TL Yatırım
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fırat EDAŞ'tan Malatya'ya 1.6 Milyon TL Yatırım

Fırat EDAŞ'tan Malatya'ya 1.6 Milyon TL Yatırım
Fırat EDAŞ Malatya Temelli Caddesine 1,6 Milyon TL’lik yenileme ve bakım çalışması yaptı.
22.11.2017 / 20:58

Enerjimagazin-Fırat EDAŞ Malatya İl Müdürlüğü, kaliteli enerjiyi kesintisiz sunma hedefiyle Malatya’da yatırım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Temelli Caddesi; Zaviye, Koyunoğlu, Şeyh Bayram ve Özalper Mahallelerinde 1,6 Milyon TL’lik yenileme ve bakım çalışması yapıldı.


Fırat EDAŞ Malatya İl Müdürlüğü tüketicilerine kaliteli ve kesintisiz enerji sunmak amacıyla bakım-onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Malatya Merkezde; enerji ihtiyaçlarını karşılamak ve arıza kaynaklı kesintileri minimize edecek önlemler almak amacıyla TEİAŞ tarafından tesis edilecek olan trafo merkezinden şehrin merkezine kadar bulunan bölgede yeni hatlar tesis ediliyor ve ekonomik ömrünü doldurmuş olan hatlar şehrin modern görüntüsüne uygun olarak yenileniyor.


Son olarak, Temelli Caddesi; Zaviye Mahallesi, Koyunoğlu Mahallesi, Şeyh Bayram Mahallesi ve Özalper Mahallesi’nde 18 bin metre OG, 2 bin metre AG kablo tesisi ile AG saha dağıtım panoları yenilendi ve bölge yeni bir görünüme kavuştu.


Bu haber toplam 445 defa okundu


YAZARLAR