Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEİAŞ Alibeyköy Trafo Merkezi İçin İhaleye Çıktı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEİAŞ Alibeyköy Trafo Merkezi İçin İhaleye Çıktı

TEİAŞ Alibeyköy Trafo Merkezi İçin İhaleye Çıktı
TEİAŞ, Alibeyköy İletim Trafo Merkezinin bakım ve güvenlik hariç işletilmesi için ihaleye çıktı.
05.11.2017 / 15:03

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü, İstanbul’da bulunan TEİAŞ 1. Bölge Müdürlüğüne bağlı “400 kV Alibeyköy İletim Trafo Merkezinin bakım ve güvenlik hariç işletilmesi için ihaleye çıktı.


Açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek ve sadece yerli isteklilerin katılabilecekleri ihale, 08.11.2017 tarihinde saat:11.00’de İstanbul Esenlerde bulunan TEİAŞ 1. Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilecek.


Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Çiftehavuzlar mah. Eski Londra Asfaltı cad. No:149 Esenler/İSTANBUL adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.


İhalede, benzer iş olarak; ihalenin ilan tarihinden geriye doğru son on yıl içinde kamu sektöründe tek sözleşmeye dayalı olarak; sözleşme bedelinin en az % 70’i oranında kusursuz olarak gerçekleştirilen veya denetlenen veya yönetilen, “Elektriksel gücü en az 5 MWe olan elektrik santralının tesis edilmesi veya işletilmesi, 154 kV ve üzeri enerji iletim hattının işletilmesi, 154 kV ve üzeri iletim trafo merkezinin (komple veya tevsiat) anahtar teslimi olarak tesis edilmesi” işleri benzer iş olarak kabul edilecek.


Bu haber toplam 2154 defa okundu


YAZARLAR