Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ÇEDAŞ, TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’nu Ağırladı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇEDAŞ, TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’nu Ağırladı

ÇEDAŞ, TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’nu Ağırladı
TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu ve beraberindeki yetkililer ÇEDAŞ’ı ziyaret etti.
19.10.2017 / 21:50

Enerjimagazin-TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu ve beraberindeki yetkililer ÇEDAŞ’ı ziyaret etti. ÇEDAŞ SCADA ve Çağrı Merkezi ile elektrik tüketicilerinin istek, talep ve şikâyetlerini tek bir noktadan koordine etmek amacıyla yeni oluşturulan Enerji Masası birimini yerinde inceleyen Leventoğlu, ÇEDAŞ’ın çalışmaları ve yatırımları ile ilgili bilgi aldı.


Sivas, Tokat ve Yozgat’ta tüketicilerine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sunmak amacıyla teknolojik yatırım, tesis ve şebeke kurulumu ve Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, TEDAŞ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Murat Tokat ile beraberlerindeki heyeti konuk etti.


LEVENTOĞLU “ÇEDAŞ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ EN YÜKSEK DAĞITIM ŞİRKETLERİ ARASINDA”


TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu Sivas temasları kapsamında ilk olarak Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ı ziyaret etti. ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa’nın da eşlik ettiği ziyarette planlanan yatırımlar ve çalışmalarlailgili fikir alışverişinde bulunuldu. Belediye ziyaretinde konuşan TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu, ÇEDAŞ’ın müşteri memnuniyeti en yüksek dağıtım şirketleri arasında ilk sıralarda yer aldığını belirtti.


Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın ise kentte yapılan yatırımlarla ilgili ÇEDAŞ ile koordineli bir çalışma yürüttüklerini ifade ederek, kente hizmetlerinden dolayı ÇEDAŞ yönetimine teşekkür etti. Ziyarette Belediye Başkanı Aydın tarafından TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu’na UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası’nın fotoğrafı hediye edildi.


TEDAŞ Genel Müdürü Leventoğlu ve beraberindeki yetkililer belediye ziyaretinin ardından ÇEDAŞ Genel Müdürlük kampüsüne geçtiler. Leventoğlu buradaki ziyareti sırasında, ÇEDAŞ SCADA (Uzaktan Kontrol ve Kumanda) Merkezi, Alo 186 Çağrı Merkezi ve elektrik tüketicilerinin istek, şikâyet ve önerilerinin tek bir noktadan değerlendirilerek çözülmesi ve şirketteki birimler arası iş akşının koordinasyonun sağlanması amacıyla yeni oluşturulan Enerji Masası birimini yerinde inceledi.


ÇEDAŞ’IN HİZMETLERİ VE ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ


Ziyarette TEDAŞ heyetine ÇEDAŞ’ın özelleştirme süreci sonrası yaptığı hizmetlerle ilgili ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa tarafından bir sunum yapıldı. Toplantıda şirketin alt yapı, tesis ve şebeke kurulum çalışmaları, yatırım hizmetleri ve Ar-Ge faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.


Özelleştirme sürecinden sonra ÇEDAŞ’ın ikinci uygulama dönemi içerisinde sorumluluk bölgesine 400 milyon TL’nin üzerinde yatırım yaptığını dile getiren ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, 2016-2020 üçüncü uygulama döneminde ise hizmet bölgelerine 500 milyon TL’nin üzerinde yatırım yapacaklarını söyledi. Müşteri odaklı yatırım ve çalışmalarla müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edindiklerini ifade eden Akboğa, şehir ve ilçe merkezlerindeki yatırımları büyük oranda tamamlayarak kırsal bölgelerdeki yatırımlara ağırlık verdiklerine dikkat çekti.


Bu haber toplam 3035 defa okundu


YAZARLAR