Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Fırat EDAŞ'ta Bayram Teyakkuzu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fırat EDAŞ'ta Bayram Teyakkuzu

Fırat EDAŞ'ta Bayram Teyakkuzu
Fırat EDAŞ ekipleri bölge genelinde, abonelerine kesintisiz enerji sunmak hedefiyle Kurban Bayramı öncesi yoğun mesai yaparak, tedbirlerini aldı.
30.08.2017 / 08:35

Enerjimagazin-Fırat EDAŞ, faaliyet gösterdiği Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerinde abonelerine Kurban Bayramı’nda da kaliteli ve kesintisiz enerji sunabilmek için aralıksız çalışıyor. Tüketicilerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için özellikle bayram öncesi yoğun mesai harcayan Fırat EDAŞ ekipleri, bölge genelinde il, ilçe ve köylerin yanı sıra kırsal alanlarda da bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.


Fırat EDAŞ ekipleri bölge genelinde, abonelerine kesintisiz enerji sunmak hedefiyle Kurban Bayramı öncesi yoğun mesai yaparak, tedbirlerini aldı. Bayramlarda yoğunlaşan ziyaretlere paralel olarak enerji kullanımının da artacağından hareketle çalışmalarına hız veren Fırat EDAŞ ekipleri, hizmet verdikleri bölgenin en ücra köşesinin bile enerjisiz kalmaması adına bakım, onarım ve yenileme faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Bu haber toplam 648 defa okundu


YAZARLAR