Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu'ndan ARAS EDAŞ'a Ziyaret
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu'ndan ARAS EDAŞ'a Ziyaret

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu'ndan ARAS EDAŞ'a Ziyaret
TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu ve beraberindeki heyet, ARAS EDAŞ’a ziyaret gerçekleştirdi.
11.08.2017 / 21:49

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu ve beraberindeki heyet, ARAS EDAŞ’a ziyaret gerçekleştirdi.


Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, ziyaret kapsamında ARAS EDAŞ Genel Müdürü Fikret AKBAŞ’ı makamında ziyaret etti. LEVENTOĞLU AKBAŞ'ı ziyaretinin ardından, TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Orhan Kaldırım, TEDAŞ Denetim Dairesi Başkanı Soner Korkmaz ile birlikte ARAS Elektrik Dağıtım A.Ş (ARAS EDAŞ) Genel Müdürü Fikret AKBAŞ ve ARAS EDAŞ yöneticileri ile toplantıda bir araya geldi.
Halil İbrahim Leventoğlu, toplantıda ARAS EDAŞ bölgesinde gerçekleştirilecek aydınlatma denetimi kapsamında, şirketin faaliyet bölgesine sunduğu hizmetler ve yatırımlar hakkında bilgi aldı. 


ARAS EDAŞ Genel Müdürü Fikret AKBAŞ ve ARAS EDAŞ yetkililerinden bilgi alan TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, toplantı sonunda verimli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti. LEVENTOĞLU, ARAS Genel Müdürü Fikret AKBAŞ ve ARAS EDAŞ yöneticilerine gösterdikleri yakın ilgi sebebiyle teşekkür ederek, bölgeye hayırlı olması temennisinde bulundu.


Bu haber toplam 3968 defa okundu


YAZARLAR