Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEİAŞ Çalışanları ve Aileleri Kaynaşma Etkinliğinde Buluştu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEİAŞ Çalışanları ve Aileleri Kaynaşma Etkinliğinde Buluştu

TEİAŞ Çalışanları ve Aileleri Kaynaşma Etkinliğinde Buluştu
TEİAŞ çalışanları, Genel Müdürlük tarafından düzenlenen kaynaşma etkinliğinde bir araya geldi.
03.08.2017 / 20:35

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü ile 8’inci Bölge Müdürlüğü personeli ve aileleri, Genel Müdürlük tarafından düzenlenen kaynaşma etkinliğinde bir araya geldi.


TEİAŞ Genel Müdürü Abdullah ATALAY’ın talimatı uyarınca “personel arasında birlik ve beraberliğin perçinlenmesi, daha etkin ve verimli bir çalışma ortamının sağlanması” amacıyla düzenlenen kaynaşma etkinliğine,  TEİAŞ Genel Müdürlüğü Merkez birimleri ile 8.Bölge Müdürlüğü’nde her kademede görev yapan personeller ile ailelerinden oluşan yaklaşık 600 kişi katıldı.


TEİAŞ Genel Müdürü Abdullah ATALAY,  Yenimahalle’de bulunan TEİAŞ 8.Bölge Müdürlüğü kampüsünde gerçekleşen etkinliğe katılan tüm personel, eş ve çocuklarını tek tek masalarında ziyaret ederek, her birisiyle yakından ilgilendi ve samimi bir havada sohbet etti.


KAYNAŞMA


Etkinliğe katılanlara hitaben yaptığı bir konuşma yapan ATALAY, bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliğin perçinlenmesine, daha etkin ve verimli bir çalışma ortamının sağlanmasına vesile olacağını ifade ederek, TEİAŞ çalışanlarının çalışma şartlarının her anlamda iyileştirmesine yönelik çalışmalar hakkında önemli bilgiler verdi. ATALAY, personellerin motivasyonlarını artırmak, iş streslerini azaltmak, aralarındaki iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissi oluşturmak amacıyla bu tür organizasyonların devam edeceğini de sözlerine ekledi.


Bu haber toplam 2354 defa okundu


YAZARLAR