Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Bakanı Berat Albayrak'a Dört Kurulda Görev
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Bakanı Berat Albayrak'a Dört Kurulda Görev

Enerji Bakanı Berat Albayrak'a Dört Kurulda Görev
Kurul ve komisyonlarda, başkan veya üye olarak görev alacak Hükümet üyeleri belirlendi.
28.07.2017 / 13:13

Enerjimagazin-Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Bakanlar Kurulu Kararları ve genelgeler ile teşkil edilmiş olan kurul ve komisyonlarda, başkan veya üye olarak görev alacak Hükümet üyeleri belirlendi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak dört kurulda görev aldı.


Konuya ilişkin Başbakanlık Genelgesi (2017/15) Resmi Gazete’de yayımlandı.


Buna göre, Yüksek Planlama Kurulu, Özelleştirme Yüksek Kurulu, Savunma Sanayii Yüksek Koordinasyon Kurulu, Bölgesel Gelişme Yüksek Kurulu, Afet ve Acil Durum Yüksek Kurulu, Ekonomi Koordinasyon Kurulu, Para-Kredi ve Koordinasyon Kurulu, ATATÜRK Kültür Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yüksek Danışma Kurulu, Uyuşturucu İle Mücadele Yüksek Kurulu ile Reformların Koordinasyonu ile Yatırımların İzlenmesi Kurulu’nda görev alacak Hükümet üyeleri belirlendi.


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, “Özelleştirme Yüksek Kurulu, Yüksek Planlama Kurulu, Afet ve Acil Durum Yüksek Kurulu ile Ekonomi Koordinasyon Kurulu” üyeleri arasında yer aldı.


Bu haber toplam 1087 defa okundu


YAZARLAR