Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Çoruh EDAŞ 2017 Yılında 365 Projeyi Hayata Geçirecek
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çoruh EDAŞ 2017 Yılında 365 Projeyi Hayata Geçirecek

Çoruh EDAŞ 2017 Yılında 365 Projeyi Hayata Geçirecek
ÇORUH EDAŞ, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeni ile yerel ve ulusal basın mensuplarını Trabzon Seyrisefa’ da ağırladı.
28.07.2017 / 13:12

Enerjimagazin-ÇORUH EDAŞ Şirket Müdürü Mehmet AYDIN, “2017 yılında Çoruh bölge genelinde 365 projenin hayata geçirilmesi için 156 milyon TL yatırım ihalesi gerçekleştirdik” dedi.


Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇORUH EDAŞ), 24 Temmuz Basın Bayramı nedeni ile yerel ve ulusal basın mensuplarını Trabzon Seyrisefa’ da ağırladı.


Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin ev sahipliği yaptığı kahvaltıya Şirket Müdürü Mehmet AYDIN, Grup Yöneticileri, Grup Şefleri ile basın mensupları katıldı. Kahvaltı ardından söz alan Mehmet Aydın:”24 Temmuz Basın Bayramı dolayısı ile düzenlediğimiz basın toplantımıza katılım sağladığınız için şahsım ve şirketimiz adına teşekkür ederim. Büyük bir özveriyle çalışan ve kamuoyunun sesi kulağı olan basın emekçilerimizin bu anlamlı gününü kutluyorum. Bilginin elde edilmesinde ve kamuoyu ile paylaşılmasında doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile görev yapan siz basın mensupları önemli bir kamu görevini yerine getirmektesiniz.   Demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan, haber alma ve yayma özgürlüğümüzün et etkili aracı olan basın demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmektedir” ifadelerine yer verdi.


Bölgede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında da bilgi veren Mehmet AYDIN:” Şirket sorumluluk sahamızda yaklaşık 1.284.000 aboneye elektrik dağıtım hizmeti sunmaktayız. Gerek yatırım çalışmalarımıza gerekse bakım onarım çalışmalarımıza her geçen gün daha da hız vererek tüketici memnuniyetini en üst seviyeye çekmeyi hedefliyoruz. 2017 yılında Çoruh bölge genelinde 365 projenin hayata geçirilmesi için 156 milyon TL yatırım ihalesi gerçekleştirerek sahada çalışmalar devam etmektedir. Şu anda sadece Trabzon’da 34 farklı noktada şantiye sahamız bulunmakta ve çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Bölgede sadece elektrik dağıtım hizmeti sunmakla kalmayıp aynı zamanda bölge istihdamına da katkı sağlamaktayız. Bu yıl 180 kişi Çoruh ailesine katılarak iş imkanı elde etti. Daha iyi hizmet için araç filosu arazi tipi araçlarla yenilendi. Tüketicilerimize en etkin ve kaliteli hizmeti sunabilmek adına mevcut Çağrı Merkezimize ilave olarak Trabzon’da açtığımız çağrı merkezi ile Ulaşılabilirlik Seviyemiz %99,94, Servis Seviyemiz %94,83 Cevaplama Oranımız %98,17 seviyelerine ulaşmıştır


Bölgemizde son yılların en fazla kar yağışı almasına rağmen kesinti olmamıştır. Kırsal kesimde dahi ciddi oranda kesinti yaşanmamıştır. İnsana ve teknolojiye yaptığımız yatırımlar her geçen gün etkisini fazlasıyla gösterecektir ifadelerine yer verdi.


Basın mensuplarından gelen soruları cevaplayan AYDIN toplantı sonunda gazeteciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.


Bu haber toplam 1402 defa okundu


YAZARLAR