Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ÇEDAŞ Ulusal Kalite Hareketi’ne Katılıyor
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇEDAŞ Ulusal Kalite Hareketi’ne Katılıyor

ÇEDAŞ Ulusal Kalite Hareketi’ne Katılıyor
ÇEDAŞ, Kalite Derneği’nin (KalDer) yürüttüğü Ulusal Kalite Hareketi’ne katılıyor.
19.07.2017 / 11:12

Enerjimagazin-Sivas, Tokat ve Yozgat’ta tüketicilerine kaliteli, kesintisiz ve sürekli elektrik dağıtım hizmeti vermek amacıyla mevcut şebekelerin iyileştirilmesi, yeni tesislerin kurulumu ve teknolojik yatırımlarla hizmetlerini sürdüren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), kurumsal kalite kültürünü geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamında Kalite Derneği’nin (KalDer) yürüttüğü Ulusal Kalite Hareketi’ne katılan ÇEDAŞ, ulusal kalite bilincinin yaratılması, geliştirilmesi ve mükemmellik modeli uygulamalarının ilk adımı olarak görülen Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ni imzalayarak sürece dâhil olacak.


KalDer ve ÇEDAŞ arasında KalDer Genel Sekreteri Semih Ersun ve ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa’nın katılımlarıyla düzenlenecek imza töreni 20 Temmuz Perşembe günü ÇEDAŞ Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilecek.


Sahadaki uygulamaları, hizmetleri ve sektör raporlarıyla ÇEDAŞ’ın lokomotif görev üstlenen bir elektrik dağıtım şirketi olduğunu belirten Genel Müdür Ahmet Sait Akboğa, hizmet kalitesinin ölçümlenmesi noktasında KalDer ile yürütülen kalite sürecinin kendileri için çok önemli olduğunu kaydetti.


Şirket olarak kalite yolculuğunda şimdiye kadar önemli adımlar attıklarını dile getiren Genel Müdür Akboğa, Ulusal Kalite Hareketine dâhil olarak kurumsal kalite kültürünü daha üst seviyelere taşımayı amaçladıklarını aktardı.

Bu haber toplam 1013 defa okundu


YAZARLAR