Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu'ndan, Çoruh EDAŞ'a Ziyaret
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu'ndan, Çoruh EDAŞ'a Ziyaret

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu'ndan, Çoruh EDAŞ'a Ziyaret
TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, Çoruh EDAŞ hizmet bölgesini ziyaret etti.
19.07.2017 / 17:03

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu ve beraberindeki heyet, Çoruh EDAŞ’a ziyaret gerçekleştirdi.


Bu yıl bölgede kar yağışının rekor seviyede olmasına rağmen elektrik kesintisinin olmadığını belirten Çoruh EDAŞ İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kandemir, bölgede yatırımlara ve iyileştirme çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.


Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, Çoruh EDAŞ Şirket Müdürlüğüne bir ziyarette bulundu. Halil İbrahim Leventoğlu, TEDAŞ Denetim Dairesi Başkanı Soner Korkmaz, Çoruh EDAŞ İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kandemir, Çoruh EDAŞ Şirket Müdürü Mehmet Aydın, TEDAŞ Bölge Müdürü Gökhan Kömürcüoğlu ve Çoruh EDAŞ yöneticileri ile bir araya geldi.


Halil İbrahim Leventoğlu, 10-21 Temmuz tarihleri arasında Çoruh bölgesinde gerçekleştirilecek aydınlatma denetimi kapsamında, şirketin faaliyet bölgesine sunduğu hizmetler ve yatırımlar hakkında da bilgi aldı. 


Rekor kar yağışına rağmen Çoruh EDAŞ’tan kesintisiz elektrik


Bölgede kar yağışının rekor seviyede olmasına rağmen elektrik kesintisi yaşamadıklarını belirten Çoruh EDAŞ İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kandemir, gerekli tedbirleri ve çözümleri anında hayata geçirerek özverili bir mücadele gerçekleştirdiklerini söyledi.


Türkiye de sokak aydınlatma tüketiminin en fazla olduğu ikinci bölge olduklarının altını çizen Ömer Kandemir; “Bölgemizde yıllık tüketimin yüzde 6’sı sokak aydınlatmasıdır. Tüm bölgede sokak armatürleri için bakım onarım seferberliği başlattık. Şirketimiz hedefleri doğrultusunda, sorumluluk bölgelerimizin genelinde yaptığımız yatırımları ve iyileştirmeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.


Çoruh EDAŞ yetkililerinden bilgi alan TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, toplantı sonunda verimli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek bölgeye hayırlı olması temennisinde bulundu.


Bu haber toplam 3038 defa okundu


YAZARLAR