Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Dicle Elektrik'te Hedef Hizmet Kalitesini Artırmak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Dicle Elektrik'te Hedef Hizmet Kalitesini Artırmak

Dicle Elektrik'te Hedef Hizmet Kalitesini Artırmak
DEDAŞ, çiftçi müşterilerine de daha kaliteli hizmet sunmak ve kesintisiz elektrik enerjisi sunabilmek için çalışmalarına ağırlık verdi.
18.07.2017 / 09:11

Enerjimagazin-Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş, sorumluluk bölgesindeki diğer müşterileri gibi elektrik gücü ile tarımsal sulama yapan çiftçi müşterilerine de daha kaliteli hizmet sunmak ve kesintisiz elektrik enerjisi sunabilmek için çalışmalarına ağırlık verdi.


Önce Bismil, Sonra Çınar


Kayıt içerisinde enerji kullanan çiftçi müşterilerinin aldıkları elektrik hizmetinden memnun kalmalarını sağlayacak tedbirleri her geçen gün geliştirerek sahada hayata geçiren enerji şirketi, bu yönde yeni planlamalar da yapıyor.


Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdür Murat Karagüzel, Genel Müdür Yardımcısı Nedim Tüzün, Diyarbakır İl Müdürü Uğur Yaka ve diğer yetkililer Salı günü tarımsal sulamanın en yoğun yapıldığı Bismil ilçesindeki İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler. Topluca yapılan kahvaltı sonrasında yöneticiler, çalışanlar ile sürdürülen çalışmalar hakkında görüşmeler yaptılar.


Dün de Genel Müdür Yardımcısı Nedim Tüzün, İl Müdürü Uğur Yaka ve diğer yetkililer ile Çınar ilçesine giderek, İşletme Müdürlüğü’ndeki çalışanlar ile bir araya geldiler, toplu kahvaltı yaptılar.


Ne gerekiyorsa Yapılacak


Çınar’dan önce Dicle Elektrik Dağıtım Bismil Şube Müdürlüğü bahçesinde arıza Onarım Bakım (AOB) ekipleri, sistem işletme sorumluları ve diğer görevliler ile önce kahvaltı yapan yöneticiler, daha sonra tarımsal sulama alanında yaşanan sorunları ele alarak, çözüm yolları üzerinde görüş alışverişinde bulundular.


Burada şube çalışanlarını dinleyen Genel Müdür Murat Karagüzel, yaptığı konuşmada, tarımsal sulama yapan çiftçi müşterilerine daha kaliteli hizmetin yanında kesintisiz elektrik enerjisi vermek için ne gerekiyorsa yapılması gerektiğinin altını çizdi.


Bu haber toplam 1323 defa okundu


YAZARLAR