Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ENERJİSA Bir İlke Daha İmza Atıyor
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ENERJİSA Bir İlke Daha İmza Atıyor

ENERJİSA Bir İlke Daha İmza Atıyor
ENERJİSA, bir ilke daha imza atarak, İTÜ Çekirdek Projesi’nin yanında olduğunu açıkladı.
17.07.2017 / 19:59

Enerjimagazin-Bugüne kadar enerji sektöründe bir çok ilke imza atan ENERJİSA, bir ilke daha imza atarak, enerji sektöründe "yenilikçi çözümleri desteklemek amacıyla" İTÜ Çekirdek Projesi’nin yanında olduğunu açıkladı.


Sabancı Holding Alman E.ON ortaklığındaki ENERJİSA, İTÜ ARI Teknokent bünyesinde 2012 yılında faaliyete geçen, Türkiye’nin en önemli girişimcilik destek projelerinden İTÜ Çekirdek Projesine destek verdiğini açıkladı.


Şirketten yapılan açıklamada “Enerjisa ailesi olarak, genç fikirlerin geleceğimizi nasıl şekillendireceğini biliyoruz ve bir ilke imza atıyoruz! Gençlerin yenilikçi bakış açıları ve aktif dinamizmleri ile enerji sektörüne katacakları değerlere inanarak onlara destek oluyoruz. Yenilikçi çözümleri desteklemek amacıyla İTÜ Çekirdek Projesi’nin yanındayız” denildi.


Girişimcilere kısaltılmış ve 8 hafta süren hızlandırılmış MBA eğitim programı ve geniş bir network ağı ile tanışma imkanı sağlayan İTÜ Çekirdek sürecine kabul edilen girişimciler, her sene İTÜ Çekirdek’in final etabı olan Big Bang’de yatırımcıların ve İTÜ Çekirdek paydaşlarının karşısına çıkarak ödül havuzundan pay almaya çalışıyor.


Teknolojiye dayalı ürün ve hizmete dönüşebilir fikri ya da projesi olan her yaştan girişimci, İTÜ Çekirdek’e başvuru yapılabiliyor.Bu haber toplam 2233 defa okundu


YAZARLAR