Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - SEDAŞ Yatırım Sürecinde TEDAŞ ile İşbirliği İçinde
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEDAŞ Yatırım Sürecinde TEDAŞ ile İşbirliği İçinde

SEDAŞ Yatırım Sürecinde TEDAŞ ile İşbirliği İçinde
TEDAŞ, SEDAŞ’ın müşteri memnuniyeti hedefi için yaptığı yatırım çalışmalarına sahadaki operasyonları ile destek veriyor.
10.07.2017 / 11:04

Enerjimagazin-SEDAŞ hesap verilebilirlik, şeffaf yönetim ve müşteri memnuniyeti odaklı işletmecilik anlayışı gereği dağıtım varlıkları yapım işleri sürecinde, TEDAŞ ile işbirliği içinde çalışmalarını sürdürüyor.


Yatırımlar Müşteri Memnuniyeti İçin


SEDAŞ’ın Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerini içine alan yatırım programı kapsamında değerlendirilen, elektrik tesisleri proje onayları ve yapılan şebeke tesislerinin kabul İşleri TEDAŞ Bölge Müdürlüğünce yapılıyor. SEDAŞ’ın yatırım projelerini onaylayan TEDAŞ, aynı zamanda bu projelerin yatırım olarak kabul edilebilmesi, sabit kıymetlere aktarılması için yatırım çalışmaları sonrası kesin kabul işlemlerini de sahada yerinde yaptığı kontrollerle gerçekleştiriyor. TEDAŞ’ta SEDAŞ’ın müşteri memnuniyeti hedefi için yaptığı yatırım çalışmalarına sahadaki operasyonları ile destek veriyor. 


Yatırım İşleri Kontrol Altında


SEDAŞ yatırımlarının yıl içinde hangi seviyede gerçekleştiği, TEDAŞ kontrol ekipleri ile sahada zaman zaman yapılan incelemelerle tespit ediliyor. SEDAŞ hesap verilebilirlik, şeffaf yönetim ve müşteri memnuniyetine odaklı işletmecilik anlayışı gereği dağıtım varlıkları yapım işleri sürecinde, TEDAŞ ile işbirliği içinde çalışmalarını sürdürüyor. TEDAŞ Bölge Müdürü Tuncer Yeşilyurt ile saha kontrollerine katılan SEDAŞ Şebeke Yapım Müdürü Gökhan Öztürk, “Kamu hizmeti olarak ele alınan elektrik dağıtım faaliyetlerimizde, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet açısından yapılan işleri dikkatle yerinde inceliyoruz. Yatırımların verimli, kaliteli ve uzun ömürlü olması, yaptığımız yatırımlarla elektrik dağıtımında yeni talepleri karşılamak ve müşteri şikayetlerinin önlenmesini sağlamak asıl hedefimizdir” dedi.      

Bu haber toplam 1429 defa okundu


YAZARLAR