Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EÜAŞ Personel Alım Sınavını Kazanan İsimleri Açıkladı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EÜAŞ Personel Alım Sınavını Kazanan İsimleri Açıkladı

EÜAŞ Personel Alım Sınavını Kazanan İsimleri Açıkladı
EÜAŞ, 300 kişilik daimi işçi personel alımı için yapılan yazılı ve sözlü sınavlarda başarılı olan adayların isimlerini açıkladı.
01.07.2017 / 12:06

Enerjimagazin-Elektrik Üretim A.Ş (EÜAŞ)’a bağlı Afşin Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu’na tabi 300 kişilik daimi işçi personel alımı için Kahramanmaraş’ta yapılan yazılı ve sözlü sınavların sonucunda Asıl ve Yedek olarak başarılı olan adayların isimleri açıklandı.


Asıl olarak başarılı olan adaylara ayrıca Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yaptırılacak olup; güvenlik soruşturma işlemleri olumlu neticelenenlere işe başlama tebligatları adreslerine posta yoluyla gönderilecek. Güvenlik soruşturması olumlu gelen adaylara çıkarılan tebligatın kendilerine tebliğinden itibaren 15 gün içerisinde atandıkları işyerine aşağıda yazılı belgelerle birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.


Yedek olarak başarılı olan adayın, asıl adayın iş başvurusunda bulunmaması ve işe başlatılma şartlarını taşımaması ya da işe başladıktan sonra 1 ay içerisinde istifa etmesi durumunda Yedek aday iş başvurusu için ayrıca çağrılacak.


Asıl olarak başarılı olan adayların;


1) Sağlık Raporu aslı, (Tehlikeli ve Çok Tehlikeli sınıfta bulunan işyerimizde çalışanların mutlaka sağlık raporu almaları gerekmekte olup, sağlık raporları İSGB veya OSGB'deki işyeri hekiminden  alınabilir.)


2) Diploma Aslı veya Noter Tasdikli Sureti,


3) KPSS Sonuç Belgesi, Öncelik Belgesi ile katılarak başarılı olanların öncelik belgelerinin aslı,


4) 5 Adet vesikalık fotoğraf (Son 6 ay içinde çekilmiş)


gibi evraklar ile birlikte, Afşin Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğü'nde göreve başlamak üzere şahsen müraacat etmeleri gerekiyor.


Adayların bir an evvel işe başlatılabilmeleri için Ekli Arşiv Araştırma ve Güvenlik Soruşturma Formunun asil adaylar tarafından bilgisayar ortamında doldurularak çıktısının ilan tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde Afşin Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğü veya EÜAŞ Genel Müdürlüğü İnsan kaynakları Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri gerekiyor.


Sınavı Kazanan İsimler Şu Şekilde:
Bu haber toplam 2464 defa okundu


YAZARLAR