Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEDAŞ Genel Müdürlüğü Uluslararası Eğitim Merkezi İnşa Edecek
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEDAŞ Genel Müdürlüğü Uluslararası Eğitim Merkezi İnşa Edecek

TEDAŞ Genel Müdürlüğü Uluslararası Eğitim Merkezi İnşa Edecek
TEDAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul İçmeler’de bulunan ambar binalarının Uluslararası Eğitim Merkezine Dönüştürülmesi için ihaleye çıktı.
23.06.2017 / 10:17

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü İstanbul İçmeler’de bulunan ambar binalarının "Uluslararası Eğitim Merkezine" dönüştürülmesi için ihaleye çıktı. 450 günde tamamlanması öngörülen Eğitim Merkezi bünyesinde "Gerilimsiz Hatta Çalışma Eğitimleri" için uygulama sahası da yer alacak.İstanbul içmeler Ambar Binalarının Uluslararası Eğitim Merkezine Dönüştürülmesi ve Gerilimsiz Hatta Çalışma Eğitimleri İçin Uygulama Sahası yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.


İhale, 03.07.2017 tarihinde 10.00’da TEDAŞ Genel Müdürlüğü Sefer Kul İhale Komisyon Salonunda yapılacak.


Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Nasuh AKAR Mah. Türkocağı Cad. No:2 A Blok Kat:11 Oda No: 38/A 06520 Balgat-Çankaya adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.


İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecekler. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecek.


İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.


Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür. 

Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek.Bu haber toplam 2592 defa okundu


YAZARLAR