Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Arsin’de Elektrik Kabloları Yer Altına Alındı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Arsin’de Elektrik Kabloları Yer Altına Alındı

Arsin’de Elektrik Kabloları Yer Altına Alındı
Çoruh EDAŞ tarafından yapılan çalışma sonucu Arsin ilçe merkezi estetik bir görünüme kavuştu.
08.06.2017 / 12:19

Enerjimagazin-Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ) tarafından yapılan çalışma sonucu Arsin ilçe merkezi estetik bir görünüme kavuştu.


Caddeleri, sokakları elektrik direkleri ve kabloların oluşturduğu görüntü kirliliğinden temizlemeyi hedefleyen Çoruh EDAŞ’ın bu yönde çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.


IMG-20170104-WA0019.jpg görüntüleniyor


Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamada “Arsin Belediyesi ve şirketimiz iş birliği ile başlatılan çalışmalarımız kapsamında Trabzon İl Müdürlüğü hizmet sınırlarımız dahilinde, 2016 yılı yatırım faaliyetlerimiz kapsamında Arsin ilçesi merkez yanyol geçişi güzergahı yeraltı kablolu elektrik dağıtım şebekesi tesis çalışmaları tamamlanarak müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Çalışma kapsamında ekonomik ömrünü doldurmuş havai hatlı dağıtım tesislerimiz sökülerek yer altı kablolu aydınlatma şebekesi ve alçak gerilim şebekesi tesis edilmiştir. Böylelikle ilçemiz merkez yanyol güzergahı boyunca yüksek düzeyde aydınlatma sağlanarak hem yaya hem trafik güvenliğine katkıda bulunulmuş hem de ilçemiz estetik bir görünüme kavuşmuştur. ilçemiz Kerkük Caddesi ve İskele Caddelerinde 24 adet aydınlatma direği tesis edilerek ışıl ışıl bir görünüm elde edilmiştir.


Bölgelerde gerçekleştirilecek olan çalışmaların illerin çehresini değiştireceğini ifade eden yetkililer çalışmalarımızda başından sonuna kadar desteğini esirgemeyen Arsin belediye başkanı Sayın Erdem ŞEN’e teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerine yer verildi.


Bu haber toplam 1235 defa okundu


YAZARLAR