Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ENERJİSA'ya Uluslararası İki Ödül
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ENERJİSA'ya Uluslararası İki Ödül

ENERJİSA'ya Uluslararası İki Ödül
Enerjisa dijital pazarlama ve reklamcılık alanında uluslararası iki ödülün sahibi oldu.
01.06.2017 / 20:16

Enerjimagazin-Enerjisa dijital uygulamalar alanında hayata geçirdiği projeler ile dijital iletişim dünyasının en seçkin ödüllerinden MIXX Europe 2017’de ‘Responsive Display Advertising’ kategorisinde gümüş ödül, MENA 2017 Search Awards’da ise ‘En İyi Yerel Kampanya’ ödülü kazandı.


Enerjisa’nın dünyanın ilk enerji tasarrufu sağlayan ‘Tasarruf modu’ uygulaması, dijital pazarlama ve reklamcılık alanında Enerjisa’ya ödül kazandırmaya devam ediyor. Enerjisa, Tasarruf Modu uygulamasıyla MIXX Türkiye 2017’de kazandığı 3 ödülün ardından, dijital iletişim dünyasının seçkin ödüllerinden Marketing and Interactive Excellence (MIXX) Europe 2017’de ‘Etkileşimli Dijital Reklam’ kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu.
“Enerjini Koru” sloganıyla 2016 yılının sonunda enerji verimliliği konusunda fark yaratmak için yola çıkan Enerjisa, bu kapsamda pek çok projeye imza attı. Enerjisa, dijital mecralarda hem masaüstü hem de mobil reklam alanları üzerinden interaktif enerji tasarrufu imkanı sunan ‘Tasarruf Modu’ uygulamasıyla yerel ve uluslararası ödüllerin sahibi oldu. Enerjisa’nın #enerjnikoru hareketi kapsamında gerçekleştirdiği tasarruflu banner uygulaması daha önce de MIXX Türkiye 2017’de üç kategoride birden finale kalmış, Rich Media Display Reklamları kategorisinde altın, Mobil Rich Media Display Reklamları kategorisinde bronz, Deneysel ve Yenilikçi kategorisinde bronz ödülün sahibi olmuştu.


Görünürlük Yüzde 136 Arttı


Öte yandan uluslararası arenada kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekleyen Enerjisa, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) görünürlüğünde, kurumsal web sitesi www.enerjisa.com.tr için 2016’dan 2017’ye geçerken yapılan zenginleştirilmiş içerik planlaması ve teknik iyileştirmeler sayesinde 6 aylık dönemde yüzde 136’lık artış sağlayarak, MENA 2017 Search Awards’de de ‘En İyi Yerel Kampanya’ ödülüne de layık görüldü.

Bu haber toplam 1945 defa okundu


YAZARLAR