Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU’nun Baba Acısı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU’nun Baba Acısı

TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU’nun Baba Acısı
TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU’nun babası Halil LEVENTOĞLU hayatını kaybetti.
14.05.2017 / 16:13

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU’nun babası Halil LEVENTOĞLU hayatını kaybetti.


Merhum LEVENTOĞLU’nun cenazesi İstanbul'da bulunan Beşiktaş Merkez Sinanpaşa Camii'nde kılınan ikindi namazının ardından Kozlu Mezarlığında defnedildi.Babasının Cenaze Namazını Kıldırdı89 yaşında hayata veda eden Halil LEVENTOĞLU için ikindi namazının ardından Beşiktaş Merkez Sinanpaşa Camii'nde cenaze töreni düzenledi.Cenaze namazı öncesi caminin avlusu dolup taşarken, taziyeleri kardeşleriyle birlikte kabul eden LEVENTOĞLU, babasının Cenaze namazını da kıldırdı.

Bakan Albayrak'tan Taziye Telefonu ve Çelenk


ÇİN'de bulunan ve cenazeye katılamayan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Leventoğlu'na taziyelerini telefonla iletti. Cenazeye, bürokrat ve siyasi isimlerin yanı sıra bazı iş adamları da katılırken, başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak olmak üzere cenazeye çok sayıda Çelenk gönderildi.
Cenazeye Yoğun KatılımCenazeye, "Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Genel Müdürü Abdullah Atalay, TEMSAN Genel Müdürü İbrahim Toprak, TEDAŞ Genel Müdür Yardımcıları Orhan Gayretli, Mehmet Öztürk, Fatih Gökkaya ve Mustafa Taşdemir, TEDAŞ Daire başkanları, çok sayıda TEDAŞ Personeli, Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Yöneticileri, Eksim Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Tivnikli, Birlik Vakfı Bursa Şube Başkanı iş adamı Mustafa Bayraktar, Enformasyon Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Ciğerli, çeşitli Sendikaların yöneticileri" gibi isimler katıldı.

www.enerjimagazin.com ailesi olarak, Merhum Halil LEVENTOĞLU’na Allah'tan rahmet,  kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileriz.


Bu haber toplam 6956 defa okundu


YAZARLAR