Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - UEDAŞ'tan Muhtar Destek Hattı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

UEDAŞ'tan Muhtar Destek Hattı

UEDAŞ'tan Muhtar Destek Hattı
UEDAŞ, muhtarlar için "muhtar destek hattı" oluştur
21.04.2017 / 00:32

Enerjimagazin-Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ) tarafından, müşterilere canlı destek ve kapsamlı bilgilendirme sağlamak üzere geliştirilen ve 15 bin kişi tarafından kullanılan mobil uygulamasında, muhtarlar için de ayrı bir "muhtar destek hattı" oluşturarak, taleplerine en hızlı şekilde cevap verilmesinin amaçlandığı bildirildi.


UEDAŞ'tan www.enerjimagazin.com'a yapılan yazılı açıklamada, müşteri memnuniyetini artırmak için teknolojiden maksimum seviyede yararlanıldığı belirtildi.


Şirketin, hizmet bölgesindeki tüm tüketicilere canlı destek ve kapsamlı bilgilendirme sağlamak için mobil uygulama geliştirdiği, yerel yönetimlerle iş birliği çerçevesinde yeni bir adım daha atılarak bu uygulamada "muhtar destek hattı" oluşturulduğu bildirildi.


UEDAŞ’ın hizmet bölgesindeki 4 ildeki muhtarların iletişim bilgilerinin sisteme tanımlandığı belirtilerek, bu uygulamadan bölgedeki 2 bin 800 muhtarın nisan ayı itibarıyla yararlanmaya başladığı kaydedildi. 


Açıklamada, iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen uygulama sayesinde kullanıcıların planlı kesintiler, anlık kesintiler ve abonelikleriyle ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabildiği, aynı zamanda müşteri işlem yetkilileriyle de iletişim kurulabildiği bilgisi verilerek, "Hizmet bölgemizde yer alan muhtarlarımızın ihbarlarını öncelikli olarak değerlendiriyor, ihtiyaç ve taleplerde gerekli müdahalenin en kısa sürede gerçekleştirilmesini sağlıyoruz." ifadesi kullanıldı. 


Mobil uygulamanın, "Aboneliklerim", "Planlı Kesintiler", "Başvurularım", "Anlık Kesintiler", "Anketler" ve "Canlı Destek" bölümlerinden oluştuğu belirtildi.


UEDAŞ, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'da 3 milyon tüketiciye elektrik dağıtım hizmeti veriyor.

Bu haber toplam 1153 defa okundu


YAZARLAR