Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - SEDAŞ Emeklilerini Onurlandırdı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEDAŞ Emeklilerini Onurlandırdı

SEDAŞ Emeklilerini Onurlandırdı
Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce illerinden emekli olan 53 SEDAŞ personeli için plaket töreni düzenlendi.
21.04.2017 / 21:22

Enerjimagazin-SEDAŞ ve TES-İŞ’in organizasyonu ile elektrik dağıtım faaliyeti için uzun yıllar emek veren çalışanlar için düzenlenmiş plaket töreninde 53 emekliye ayrı ayrı teşekkür edildi ve plaketleri ile  hediyeleri SEDAŞ ve TES-İŞ yöneticileri tarafından teslim edildi.


Tuna Tan tesisinde gerçekleştirilen plaket töreninde duygulu anlar yaşandı. Tören için düzenlenen kokteyl sırasında, uzun süredir bir birleriyle görüşememiş olan SEDAŞ emeklileri tören öncesi sohbet ettiler, ortak anılarını paylaşırken, hasret giderme imkanı da buldular. 


53 Emekliye Plaket


Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce illerinden  emekli olan 53 SEDAŞ personeli için düzenlenen Plaket töreni TES-İŞ (Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri) Sendikası Yöneticilerinden Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu’nun konuşması ile başladı. İrfan Kabaloğlu “İnsan hayatında vefanın çok önemli olduğunu ve emekleri ile uzun yıllar çalışmalarının sonucunda SEDAŞ’tan ayrılan arkadaşlarımıza vefa borcumuz var ve kendilerine teşekkürü bir borç biliyoruz. Gelecek günlerde sağlık ve mutlulukla güzel günler diliyoruz.”dedi.  Sırası ile TES-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Rıfat Pakkan ve Genel Mali Sekreter Sedat Çokol emeklileri tebrik ederek SEDAŞ’ta sürdürdükleri iş hayatının sonunda emekli olarak işyerinden ayrılmanın onur verici olduğunu belirterek kendilerini tebrik ettiklerini mutluluklar dilediklerini ifade ettiler. “Bu organizasyonu gerçekleştiren ve katkıları olan yöneticileri de kutluyoruz” dediler.


13 Kamu İlişkileri Koordinatörü Yunus Bekircan- İK ve Yönetim Sist. Direktörü Selda Özacar.jpg görüntüleniyor


Emekleriniz Unutulmaz


SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, "SEDAŞ ve TES-İŞ ailesini bir araya getiren emekli olan çalışanlara plaket vereceğimiz bugün, hizmet bayrağını devir eden ve uzun yıllardır emekleriyle  SEDAŞ’ın süreçlerine katkı sağlayan ve aramızdan emekli olarak ayrılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantılarında aileleri ve sevdikleriyle sağlıklı, mutlu ve güzel günler diliyoruz.” dedi. Güven konuşmasında, “Geçmişte enerji sisteminde çalışırken görev şehidi olan  arkadaşlarımızı da bugün rahmetle anıyoruz. SEDAŞ elektrik dağıtım sistemini büyük projeleriyle daha çok ileriye götürmek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini artırmak üzere yatırımlarını her yıl gerçekleştirmeye devam etmektedir. Sizlerin verdiği emekler ve faaliyetlerimizde sağladığınız katkılar  unutulmaz. Sizler emekli de olsanız SEDAŞ ailesinin birer parçasısınız. Her zaman kapımız sizlere açık, her zaman sizlerin yanınızdayız”dedi.


5 Törende duygusal konuşmalar yapıldı.jpg görüntüleniyor


Emekliler Adına Konuştu


Enver Erkaygusuz emekliler adına konuştu ve “Yeniden dünyaya gelsem yine SEDAŞ’ta çalışırdım” dedi. Erkaygusuz, konuşmasında, “Emekliler için düzenlenen bu organizasyon için SEDAŞ ve TES-İŞ yöneticilerine de teşekkür ediyor, arkadaşlarıma da güzel emeklilik günleri diliyorum” dedi.  


17 Emekli Enver Erkaygusuz Dünyaya yeniden gelsem SEDAŞ'ta çalışırdım dedi.JPG görüntüleniyor


Konuşmaların ardından SEDAŞ ve TES-İŞ Sendikası yöneticileri emeklilere plaketlerini ve hediyelerini  verdiler. Öğle yemeğinde ağırlanan emekliler, SEDAŞ ve TES-İŞ yöneticileri ile topluca hatıra fotoğrafı da çektirdiler.


Bu haber toplam 2148 defa okundu


YAZARLAR